ZÁPAS
11.06.18 | kvalifik. | Anna Gabric | Linda Puppendahl | 6-1, 6-3 | Essen | antuka |
ŠTATISTIKY
Anna Gabric | Linda Puppendahl | |
1. podanie % | 40/51 (78%) | 24/43 (56%) |
Vyhrané body z 1.podania | 28/40 (70%) | 12/24 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/11 (64%) | 6/19 (32%) |
Vyhrané break-bally | 5/5 (100%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 25/43 (58%) | 16/51 (31%) |
Vyhrané body celkom | 60/94 (64%) | 34/94 (36%) |
Dvojchyby | 3 | 5 |
Esá | 2 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Linda Puppendahl | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anna Gabric | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Anna Gabric | 1-1 | |
Anna Gabric | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Anna Gabric | 3-1 | |
Anna Gabric | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Linda Puppendahl | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Anna Gabric | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Linda Puppendahl | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Gabric | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Linda Puppendahl | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anna Gabric | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Linda Puppendahl | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Anna Gabric | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Anna Gabric | 4-3 | |
0-0, 30-30, 40-30 | ||
Anna Gabric | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
29.12.99, 24 rokov
29.12.99, 24 rokov
Anna Gabric vs. Linda Puppendahl - Vzájomné zápasy
11.06.18 | kvalifik. | Anna Gabric | Linda Puppendahl | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Essen | antuka |
Anna Gabric form & Linda Puppendahl form
Anna Gabric - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Denise Valente | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Denislava Glushkova | 5-7, 7-5, 6-713 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Milana Safiullina | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Alice Robbe | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Jamie Loeb | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 7-68, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 3-0, Ilinca Dalina Amariei - skreč | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Lara Salden | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anna Klasen | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Danailova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
10.09.23 finále | vs. Anna Bondar | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Amina Anshba | 1-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Linda Puppendahl - posledné zápasy
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Sinja Kraus | 6-1, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
17.08.18 štvrťfinále | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-75, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
16.08.18 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.08.18 1. kolo | vs. Dominique Karregat | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.18 kvalifik. | vs. Corina Mader | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.08.18 2. kolo kval. | vs. Agathe Timsit | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Antonia Balzert | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Eva Vedder | Eva Vedder - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Karla Kilic | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Versmold - antuka | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Eva Lys | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Alkmaar - antuka | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Mina Hodzic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Essen - antuka | ||||
11.06.18 kvalifik. | vs. Anna Gabric | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.06.18 2. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
04.04.18 1. kolo | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.04.18 kvalifik. | vs. Franziska-Marie Ahrend | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.04.18 2. kolo kval. | vs. Sarah Medik | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
27.03.18 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.03.18 kvalifik. | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Katharina Jager | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Anastazja Rosnowska | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.03.18 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 3-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.18 kvalifik. | vs. Teodora Stinga | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Julia Keranovic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Amiens - antuka | ||||
07.03.18 2. kolo | vs. Julie Gervais | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.03.18 1. kolo | vs. Marina Yudanov | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.18 kvalifik. | vs. Justine Lo Presti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Victoire De Samucewicz | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Agadir - antuka | ||||
13.11.17 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Beni Mellal - antuka | ||||
06.11.17 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 6-72, 6-4, 3-6 | detail zápasu |