Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Fínsko
25.07.00, 23 rokov
25.07.00, 23 rokov
Anna Gabric vs. Aino Alkio - Vzájomné zápasy
24.02.20 | 2. kolo kval. | Anna Gabric | Aino Alkio | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Anna Gabric form & Aino Alkio form
Anna Gabric - posledné zápasy
W75 Chiasso - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Kayla Day | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
16.04.24 kvalifik. | vs. Costanza Traversi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Bellinzona - antuka | ||||
09.04.24 kvalifik. | vs. Tayisiya Morderger | 6-2, 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
08.04.24 1. kolo kval. | vs. Chiara Talleri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Denise Valente | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Denislava Glushkova | 5-7, 7-5, 6-713 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Milana Safiullina | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Alice Robbe | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Jamie Loeb | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 7-68, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 3-0, Ilinca Dalina Amariei - skreč | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Lara Salden | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anna Klasen | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Danailova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
10.09.23 finále | vs. Anna Bondar | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Aino Alkio - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Elena Grekul | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Linn Puls | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Honami Sodeyama | 4-6, 7-65, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-3, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Emily Di Giannantonio | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Liana Cammilleri | 2-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Robin Anderson | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Defne Cirpanli | 3-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Liva Yildiz | 3-6, 7-62, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Neila Trklja | 4-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Iva Primorac | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Emilie Elde | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Wilma Bergqvist | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 6-77 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Pari Singh | 3-6, 6-1, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Adela Polakovicova | 4-6, 6-2, 10-12 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Sara Mikaca | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Lea Bilic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Savine Erler | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Beverley Nyangon | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Cristina Pescucci | 6-2, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Iva Marinkovic | 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Norrkoping - antuka | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Laia Petretic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.22 1. kolo | vs. Fanny Norin | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.08.22 kvalifik. | vs. Anja Petkovic | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.22 kvalifik. | vs. Marissa Minetti | 6-2, 6-0 | detail zápasu |