Kanada
26.05.98, 25 rokov
26.05.98, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
03.05.01, 22 rokov
03.05.01, 22 rokov
Anjana Suresh vs. Megi Khmiadashvili - Vzájomné zápasy
08.09.18 | kvalifik. | Anjana Suresh | Megi Khmiadashvili | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Ceuta | tvrdý |
Anjana Suresh form & Megi Khmiadashvili form
Anjana Suresh - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Nora Niedmers | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Alina Mukhortova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
25.11.19 kvalifik. | vs. Mariia Bergen | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.11.19 2. kolo kval. | vs. Alpha Ambaye | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Josephine Boualem | 3-6, 0-2, - Anjana Suresh - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Patricia Hlinkova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Noelia Zeballos | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Angeles Moreno Barranquero | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Annelou Nab | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Chiswick - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Morgan Cross | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Anna Turati | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Alicia Smith | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Alicia Suzzoni | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
29.07.19 kvalifik. | vs. Nina Rudiukova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Elizabeth Danailova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Anita Bertoloni | 7-63, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
06.05.19 kvalifik. | vs. Elena Covi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Maria Tanasescu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.04.19 kvalifik. | vs. Elena Di Battista | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Luna Meers | 6-4, 1-0, Luna Meers - skreč | detail zápasu | |
25.03.19 kvalifik. | vs. Ivana Topcic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Eva Siska | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Ali Collins | Ali Collins - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
28.01.19 kvalifik. | vs. Sabrina Rittberger | 6-71, 0-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
19.12.18 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.12.18 kvalifik. | vs. Valentina Giavazzi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
16.12.18 1. kolo kval. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
09.12.18 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Stankovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Valentina Gaggini | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Melilla - antuka | ||||
22.09.18 kvalifik. | vs. Ines Benito | 6-74, 3-6 | detail zápasu |
Megi Khmiadashvili - posledné zápasy
Telde - antuka | ||||
29.09.18 kvalifik. | vs. Maria Andrienko | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Estrella Cabeza-Candela | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ceuta - tvrdý | ||||
08.09.18 kvalifik. | vs. Anjana Suresh | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Marbella - antuka | ||||
04.09.18 1. kolo | vs. Maria Jose Luque Moreno | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
03.09.18 2. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
02.09.18 kvalifik. | vs. Helena Sophie Engels | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Anna Shepita | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Adithya Karunaratne | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Molly Helgesson | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Dunja Stamenkovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cakovec - antuka | ||||
22.08.16 kvalifik. | vs. Karolina Novotna (1997) | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Ana Marija Medic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
22.08.16 2. kolo kval. | vs. Teodora Djordjevic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
18.07.16 1. kolo kval. | vs. Diana Krasnova | 4-6, 2-6 | detail zápasu |