Slovinsko
17.06.00, 23 rokov
17.06.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Belgicko
01.04.00, 23 rokov
01.04.00, 23 rokov
Anja Gal vs. Pauline Demel - Vzájomné zápasy
28.01.19 | 1. kolo kval. | Anja Gal | Pauline Demel | 6-4, 6-4 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Anja Gal form & Pauline Demel form
Anja Gal - posledné zápasy
W25 Kaposvar - antuka | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Andreea Prisacariu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Matea Mamic | 5-7, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Curtea - antuka | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Iulia Marko | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Ema Vasic | 6-76, 6-72 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Petrova | 6-2, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Ines Nicault | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Perla Nieuwboer | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.19 kvalifik. | vs. Natalia Vajdova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Pauline Demel | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Emily Casteleyn | 6-4, 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
20.11.18 kvalifik. | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Lucia Malinak | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
14.11.18 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.18 kvalifik. | vs. Marketa Panackova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
09.10.18 kvalifik. | vs. Chiara Merico | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.18 1. kolo kval. | vs. Azradeniz Comlek | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
09.10.18 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 7-65, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Trieste - antuka | ||||
04.09.18 1. kolo | vs. Manca Pislak | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Julyette Steur | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.08.18 1. kolo | vs. Kristina Novak | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
21.08.18 kvalifik. | vs. Sara Gvozdenovic | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Dejana Milenkovic | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Zaneta Malinovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
08.08.18 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.18 kvalifik. | vs. Iulia Marko | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Mila Mejic | 2-6, 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Oana Irimescu | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Tarvisio - antuka | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Natasha Piludu | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
24.06.18 kvalifik. | vs. Anna Peres | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Pauline Demel - posledné zápasy
W15+H Amiens - antuka | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Ines Nicault | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Anna Lytneva | 1-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Liubov Demidova | 4-6, 6-1, 17-15 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Semra Aksu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Nakisa Djamshidi | 3-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Myriam Gheziel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Chelsea Vanhoutte | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Annelou Nab | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Eline Audenaert | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Salma Djoubri | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Zoe Gubbels | 6-0, 6-75, 10-7 | detail zápasu | |
29.07.19 kvalifik. | vs. Diana Martynov | 4-6, 7-67, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Lois Boisson | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
08.04.19 kvalifik. | vs. Anna Ustinoff | 6-76, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
01.04.19 kvalifik. | vs. Satsuki Koike | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
18.03.19 kvalifik. | vs. Catherine Chantraine | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Natalia Zorgovska | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Anja Gal | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
20.11.18 kvalifik. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Julia Vulpio | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.18 1. kolo kval. | vs. Alexandra Ferreira Da Silva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
12.11.18 kvalifik. | vs. Arabella Koller | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |