India
16.01.95, 29 rokov
16.01.95, 29 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Shivani Manchanda vs. Ani Vangelova - Vzájomné zápasy
07.06.16 | 1. kolo | Ani Vangelova | Shivani Manchanda | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Baku | tvrdý |
Shivani Manchanda form & Ani Vangelova form
Shivani Manchanda - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Maria Toma | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.11.17 2. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Anda Karanusic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
02.10.17 2. kolo kval. | vs. Eva Vedder | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Anais Kikuchi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
18.09.17 kvalifik. | vs. Vlada Svarkovskaya | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Patricia Cyranowski | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Joanna Dobrowolska | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Zuzanna Wilk | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Yuxi - tvrdý | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Junsai Wang | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
22.11.16 1. kolo | vs. Varvara Kuznetsova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Shamika Dhar | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
08.11.16 1. kolo | vs. Cindy Castille | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
31.10.16 kvalifik. | vs. Yiching Wu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Jakarta - tvrdý | ||||
11.10.16 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.10.16 kvalifik. | vs. Julia Fisch | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tarakan - tvrdý I. | ||||
04.10.16 1. kolo | vs. Tomoko Dokei | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Baku - tvrdý | ||||
07.06.16 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Baku - tvrdý | ||||
30.05.16 kvalifik. | vs. Alija Merdeeva | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Baku - tvrdý | ||||
24.05.16 1. kolo | vs. Katya Malikova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
08.02.16 1. kolo kval. | vs. Francesca Gaida | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
01.02.16 kvalifik. | vs. Natalia Orlova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
El Kantaoui - tvrdý | ||||
02.11.15 1. kolo | vs. Hana Mraz | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
El Kantaoui - tvrdý | ||||
26.10.15 kvalifik. | vs. Andrea Lippe | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.15 1. kolo | vs. Hana Mraz | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
El Kantaoui - tvrdý | ||||
19.10.15 1. kolo | vs. Magali Kempen | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
El Kantaoui - tvrdý | ||||
12.10.15 kvalifik. | vs. Shelby Talcott | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
El Kantaoui - tvrdý | ||||
05.10.15 kvalifik. | vs. Diana Maria Mihail | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
31.08.15 1. kolo | vs. Diana Shevchenko | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
24.08.15 kvalifik. | vs. Miranda Ramirez | - | detail zápasu |
Ani Vangelova - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Matylda Burylo | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Han Shi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Han Shi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Yifei Huang | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Michaela Laki | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Arina Bulatova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Helena Mohamed | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Ana Candiotto | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Mara Guth | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Matilde Mariani | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Nikola Daubnerova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-77, 7-64, 6-10 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Yukina Saigo | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Arequipa - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
W80 Brasilia - tvrdý | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Luana Plaza Araujo | 1-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Luisa Silvestre Da Rosa Silvestre | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Junin - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Maria Camila Torres Murcia | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Josefina Estevez | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Bragado - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Candela Vazquez | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Punta - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.07.23 kvalifik. | vs. Hana Gamracy | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Shelby Prince | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Punta - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 5-7, 2-6 | detail zápasu |