INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Malene Helgo vs. Ani Mijacika - Vzájomné zápasy
22.10.16 | semifinále | Ani Mijacika | Malene Helgo | 6-4, 7-65 | detail zápasu | Bol | antuka |
Malene Helgo form & Ani Mijacika form
Malene Helgo - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.03.24 finále | vs. Julie Belgraver | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Talia Neilson Gatenby | 7-5, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Boyoung Jeong | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Yujin Ahn | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.03.24 finále | vs. Marie Weckerle | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Jana Hossam Salah | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Kseniya Yersh | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Andrea Roots | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
03.03.24 finále | vs. Dejana Radanovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Talia Gibson | 3-6, 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Mona Barthel | 3-6, 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 6-1, 12-10 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Milla Kotamaeki | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Mika Stojsavljevic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Elena Malygina | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Catherine Harrison | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Katarina Jokic | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ciara Moore | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Eunhye Lee | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Amelia Waligora | 6-4, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
Australia - tvrdý | ||||
04.01.24 štvrťfinále | vs. Caroline Garcia | 2-6, 7-66, 6-75 | detail zápasu | |
01.01.24 | vs. Donna Vekic | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
30.12.23 | vs. Arantxa Rus | 6-74, 1-6 | detail zápasu |
Ani Mijacika - posledné zápasy
Zagreb - antuka | ||||
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Paula Kania | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Panna Udvardy | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Stare Splavy - antuka | ||||
08.06.18 štvrťfinále | vs. Elitsa Kostova | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
07.06.18 2. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
06.06.18 1. kolo | vs. Andrea Gamiz | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Alia Lex | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
04.06.18 kvalifik. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Tucepi - antuka | ||||
28.04.18 semifinále | vs. Tena Lukas | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.04.18 štvrťfinále | vs. Nika Radisic | 6-1, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.04.18 2. kolo | vs. Veronika Vlkovska | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.18 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Chiasso - antuka | ||||
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Alice Moroni | 6-4, 6-71, 6-74 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
27.10.17 štvrťfinále | vs. Anna Kalinskaya | 3-6, 7-67, 6-76 | detail zápasu | |
26.10.17 2. kolo | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
24.10.17 1. kolo | vs. Laura-Ioana Paar | 2-0, Laura-Ioana Paar - skreč | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
20.10.17 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 6-3, 6-712, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.17 1. kolo | vs. Olga Doroshina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Jessy Rompies | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.17 kvalifik. | vs. Maria Joao Koehler | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Podgorica - antuka | ||||
21.09.17 2. kolo | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.17 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.17 kvalifik. | vs. Ema Mulalic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Tereza Prochazkova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
17.07.17 kvalifik. | vs. Nina Potocnik | 0-6, 6-2, 6-73 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
24.06.17 štvrťfinále | vs. Katarzyna Piter | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.06.17 2. kolo | vs. Katarina Zavatska | 7-64, 2-0, Katarina Zavatska - skreč | detail zápasu | |
21.06.17 1. kolo | vs. Ania Hertel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
19.06.17 kvalifik. | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu |