Ani Amiraghyan vs. Anna Ozerova 04.06.2018

Ani Amiraghyan vs. Anna Ozerova 04.06.2018 - Minsk - porovnanie

ZÁPAS

04.06.18kvalifik.Ani Amiraghyan Anna Ozerova 6-1, 6-0 Belarus Minsk antuka

ŠTATISTIKY

Ani AmiraghyanAnna Ozerova
1. podanie %17/46 (37%)19/52 (37%)
Vyhrané body z 1.podania14/17 (82%)10/19 (53%)
Vyhrané body z 2.podania18/29 (62%)11/33 (33%)
Vyhrané break-bally5/11 (45%)0/2 (0%)
Vyhrané body z returnu31/52 (60%)14/46 (30%)
Vyhrané body celkom63/98 (64%)35/98 (36%)
Dvojchyby39
Esá11

ŠTATISTIKY

1
0-0Anna Ozerova Anna Ozerova podáva
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Ani Amiraghyan Ani Amiraghyan podáva1-0
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP]
Ani Amiraghyan Ani Amiraghyan podáva1-1
Ani Amiraghyan Ani Amiraghyan podáva2-1
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
3-1Anna Ozerova Anna Ozerova podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Ani Amiraghyan Ani Amiraghyan podáva4-1
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30
Ani Amiraghyan Ani Amiraghyan podáva5-1
0-0, 40-40, A-40
6-1
2
Ani Amiraghyan Ani Amiraghyan podáva0-0
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40
1-0Anna Ozerova Anna Ozerova podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
2-0Anna Ozerova Anna Ozerova podáva
0-0, 40-30[BP]
3-0Anna Ozerova Anna Ozerova podáva
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP]
Ani Amiraghyan Ani Amiraghyan podáva4-0
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30
5-0Anna Ozerova Anna Ozerova podáva
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP]
6-0

Ani Amiraghyan
Arménsko
09.10.93, 26 rokov




793
18
38 197 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Lotyšsko
17.10.97, 22 rokov







Anna Ozerova
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Ani Amiraghyan vs. Anna Ozerova - Vzájomné zápasy

04.06.18kvalifik.Ani AmiraghyanAnna Ozerova6-1, 6-0 detail zápasuBelarus Minsk antuka

Ani Amiraghyan - posledné zápasy

Greece W15 Heraklion - antuka
27.02.20
2. kolo
vs. Rebeka Masarova0-6, 5-7 prehradetail zápasu
26.02.20
1. kolo
vs. Federica Arcidiacono3-6, 6-2, 6-0 výhradetail zápasu
25.02.20
kvalifik.
vs. Karola Patricia Bejenaru6-4, 6-3 výhradetail zápasu
24.02.20
2. kolo kval.
vs. Maria Lota Kaul6-3, 6-3 výhradetail zápasu
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Sabrina Rittberger6-2, 2-6, 10-6 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
20.02.20
2. kolo
vs. Tatiana Pieri2-6, 4-6 prehradetail zápasu
19.02.20
1. kolo
vs. Elina Nepliy6-2, 6-0 výhradetail zápasu
18.02.20
kvalifik.
vs. Anja Draskovic4-1, Anja Draskovic - skrečvýhradetail zápasu
17.02.20
2. kolo kval.
vs. Yarden Akler6-2, 6-1 výhradetail zápasu
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Isabelle Haverlag6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
22.11.19
štvrťfinále
vs. Arina Gabriela Vasilescu2-5, - Ani Amiraghyan - skrečprehradetail zápasu
21.11.19
2. kolo
vs. Oleksandra Oliynykova6-2, 7-5 výhradetail zápasu
20.11.19
1. kolo
vs. Celia Cervino Ruiz6-3, 3-6, 7-5 výhradetail zápasu
19.11.19
kvalifik.
vs. Alessia Beatrice Ciuca6-3, 6-3 výhradetail zápasu
18.11.19
2. kolo kval.
vs. Stefanie Auer6-1, 6-3 výhradetail zápasu
17.11.19
1. kolo kval.
vs. Koral Koldobski6-0, 6-3 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
13.11.19
1. kolo
vs. Daniela Vismane4-6, 1-6 prehradetail zápasu
12.11.19
kvalifik.
vs. Izabela Gabriela Novac6-1, 6-0 výhradetail zápasu
11.11.19
2. kolo kval.
vs. Francesca Dell'Edera6-0, 6-0 výhradetail zápasu
10.11.19
1. kolo kval.
vs. Eleni Kampantai6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Czech Republic W25 Brno - antuka
26.09.19
2. kolo
vs. Katharina Gerlach3-6, - Ani Amiraghyan - skrečprehradetail zápasu
25.09.19
1. kolo
vs. Petra Sedlackova6-3, 6-3 výhradetail zápasu
24.09.19
kvalifik.
vs. Jana Jablonovska7-5, 6-4 výhradetail zápasu
23.09.19
2. kolo kval.
vs. Melanie Klaffner Melanie Klaffner - nenastúpil(a/i) výhradetail zápasu
22.09.19
1. kolo kval.
vs. Sonja Krtenova4-6, 6-1, 10-7 výhradetail zápasu
Montenegro W25 Podgorica - antuka
18.09.19
1. kolo
vs. Marie Benoit2-6, 3-6 prehradetail zápasu
16.09.19
kvalifik.
vs. Anna Gabric6-1, 6-3 výhradetail zápasu
15.09.19
1. kolo kval.
vs. Sviatlana Pirazhenka6-0, 6-3 výhradetail zápasu
Georgia W15 Batumi - tvrdý
29.08.19
2. kolo
vs. Iveta Dapkute6-77, 3-6 prehradetail zápasu
28.08.19
1. kolo
vs. Vasilisa Aponasenko6-4, 4-6, 6-2 výhradetail zápasu

Anna Ozerova - posledné zápasy

Latvia W15 Liepaja - tvrdý I.
21.01.20
kvalifik.
vs. Nicole Khirin4-6, 4-6 prehradetail zápasu
20.01.20
1. kolo kval.
vs. Anna Popescu7-61, 6-1 výhradetail zápasu
Estonia W15 Parnu - tvrdý I.
06.11.19
1. kolo
vs. Polina Bakhmutkina2-6, 3-6 prehradetail zápasu
05.11.19
kvalifik.
vs. Anna Powaska6-2, 6-2 výhradetail zápasu
04.11.19
1. kolo kval.
vs. Jekaterina Sagejeva6-0, 7-5 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
03.10.19
2. kolo
vs. Anja Wildgruber2-6, 2-4, - Anna Ozerova - skrečprehradetail zápasu
02.10.19
1. kolo
vs. Dia Evtimova6-1, 1-6, 6-1 výhradetail zápasu
01.10.19
kvalifik.
vs. Olivia Gram3-6, 2-6 prehradetail zápasu
30.09.19
2. kolo kval.
vs. Constanze Stepan6-2, 6-2 výhradetail zápasu
29.09.19
1. kolo kval.
vs. Benedetta Ortenzi6-2, 4-6, 10-7 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
22.09.19
2. kolo kval.
vs. Julia Oczachowska2-6, 5-7 prehradetail zápasu
22.09.19
1. kolo kval.
vs. Mariam Karadzhaeva6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Holland W15 Haren - antuka
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Carmen Garri Murcia6-3, 4-6, 10-5 výhradetail zápasu
26.08.19
2. kolo kval.
vs. Corina Mader6-72, 3-6 prehradetail zápasu
Estonia W15 Parnu - antuka
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Stefanija Polischuk5-7, 2-6 prehradetail zápasu
Belarus W25 Minsk - antuka
03.06.19
1. kolo kval.
vs. Katsiaryna Skachkova7-63, 4-6, 5-10 prehradetail zápasu
Turkey Antalya - tvrdý
02.10.18
kvalifik.
vs. Paula Kania0-6, 0-6 prehradetail zápasu
30.09.18
1. kolo kval.
vs. Yaroslava Gadiatska6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - tvrdý
23.09.18
2. kolo kval.
vs. Bianca Behulova6-1, 4-6, 6-75 prehradetail zápasu
Belgium Wanfercee Baulet - antuka
20.08.18
kvalifik.
vs. Carla Girbau Romero5-7, 6-74 prehradetail zápasu
19.08.18
2. kolo kval.
vs. Dariia Monakhova6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Norway Sandelfjord - antuka
22.07.18
kvalifik.
vs. Kimmy A. Guerin4-6, 5-7 prehradetail zápasu
Estonia Parnu - antuka
18.07.18
2. kolo
vs. Daniela Vismane0-6, 3-6 prehradetail zápasu
17.07.18
1. kolo
vs. Ina Kaufinger6-3, 4-6, 6-1 výhradetail zápasu
16.07.18
kvalifik.
vs. Maria Mikhaylova6-3, 6-1 výhradetail zápasu
15.07.18
1. kolo kval.
vs. Pauline Wuarin6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Holland Amstelveen - antuka
09.07.18
2. kolo kval.
vs. Perla Nieuwboer4-6, 5-7 prehradetail zápasu
Belarus Minsk - antuka
10.06.18
1. kolo kval.
vs. Mariia Tkacheva3-6, 1-6 prehradetail zápasu
Belarus Minsk - antuka
04.06.18
kvalifik.
vs. Ani Amiraghyan1-6, 0-6 prehradetail zápasu
03.06.18
2. kolo kval.
vs. Anastasiya Abramovich6-3, 7-5 výhradetail zápasu
<