ZÁPAS
28.08.19 | 1. kolo | Anhzelika Isaeva | Valeriya Strakhova | 6-3, 6-4 | W25 Almaty | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Anhzelika Isaeva | Valeriya Strakhova | |
1. podanie % | 27/70 (39%) | 26/46 (57%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/27 (78%) | 18/26 (69%) |
Vyhrané body z 2.podania | 22/43 (51%) | 6/20 (30%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 22/46 (48%) | 27/70 (39%) |
Vyhrané body celkom | 65/116 (56%) | 51/116 (44%) |
Dvojchyby | 5 | 6 |
Esá | 5 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
1-1 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anhzelika Isaeva | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
4-2 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Anhzelika Isaeva | 5-2 | |
0-0, 15-30, 15-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 15-0, 30-40 | ||
0-1 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Anhzelika Isaeva | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-1 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 40-40, 40-A | ||
Anhzelika Isaeva | 2-3 | |
0-0, 0-15 | ||
Anhzelika Isaeva | 2-4 | |
0-0, 30-15 | ||
3-4 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Anhzelika Isaeva | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Valeriya Strakhova | |
0-0 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Anhzelika Isaeva vs. Valeriya Strakhova - Vzájomné zápasy
28.08.19 | 1. kolo | Anhzelika Isaeva | Valeriya Strakhova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | W25 Almaty | tvrdý |
Anhzelika Isaeva form & Valeriya Strakhova form
Anhzelika Isaeva - posledné zápasy
W15 Baku - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Anastasia Grechkina | 0-6, 0-2, - Anhzelika Isaeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nadezda Khalturina | 1-3, - Anhzelika Isaeva - skreč | detail zápasu | |
W80 Tyler - tvrdý | ||||
25.10.22 kvalifik. | vs. Malaika Rapolu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Sumvruta Iyengar | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Fort - tvrdý | ||||
19.10.22 1. kolo | vs. Sara Daavettila | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Las - tvrdý | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Yue Yuan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.10.22 1. kolo | vs. Kateryna Volodko | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Ust - tvrdý | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 3-3, - Anhzelika Isaeva - skreč | detail zápasu | |
W25 Akko - tvrdý | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Nicole Nadel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.05.22 1. kolo | vs. Ofer Kivity | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Chiang - tvrdý | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 3-6, - Anhzelika Isaeva - skreč | detail zápasu | |
13.04.22 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Chiang - tvrdý | ||||
05.04.22 1. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.03.22 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 7-64, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Funa Kozaki | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Tina Cvetkovic | 6-3, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý I. | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Nur - tvrdý I. | ||||
27.02.22 finále | vs. Greetje Minnen | 6-4, Greetje Minnen - skreč | detail zápasu | |
26.02.22 semifinále | vs. Ysaline Bonaventure | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
25.02.22 štvrťfinále | vs. Kurumi Nara | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.02.22 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.22 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-0, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.22 kvalifik. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Valeriya Yushchenko | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
09.02.22 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.02.22 kvalifik. | vs. Anastasia Zolotareva | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
02.02.22 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-3, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.02.22 kvalifik. | vs. Rutuja Bhosale | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Ho Ching Wu | 6-0, 2-6, 10-8 | detail zápasu |
Valeriya Strakhova - posledné zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-75, 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W75 Rome - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Robin Anderson | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Carol Zhao | 6-1, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Pia Lovric | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Eszter Meri | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
21.12.23 štvrťfinále | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.12.23 2. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
17.12.23 finále | vs. Emeline Dartron | 6-4, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
16.12.23 semifinále | vs. Emma Lene | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
14.12.23 štvrťfinále | vs. Sofia Rocchetti | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Akua Akoma Ej Hansen | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 7-5, 5-7, 2-1, Guillermina Naya - skreč | detail zápasu | |
W40 Guadalajara - antuka | ||||
25.11.23 finále | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.23 semifinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.23 štvrťfinále | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-3, 2-6, 7-65 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Layne Sleeth | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Julieta Estable | 6-3, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
11.11.23 3. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Victoria Gomez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Merna Refaat | 5-7, 1-4, - Valeriya Strakhova - skreč | detail zápasu |