ZÁPAS
03.10.17 | 1. kolo | Angelique Svinos | Louise Lampla | 6-4, 6-2 | Colombo | antuka |
ŠTATISTIKY
Angelique Svinos | Louise Lampla | |
1. podanie % | 35/56 (63%) | 59/69 (86%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/35 (77%) | 30/59 (51%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/21 (38%) | 2/10 (20%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 2/9 (22%) |
Vyhrané body z returnu | 37/69 (54%) | 21/56 (38%) |
Vyhrané body celkom | 72/125 (58%) | 53/125 (42%) |
Dvojchyby | 5 | 1 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
29.11.94, 29 rokov
13 684 $
29.11.94, 29 rokov
13 684 $
Angelique Svinos vs. Louise Lampla - Vzájomné zápasy
03.10.17 | 1. kolo | Angelique Svinos | Louise Lampla | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Colombo | antuka |
Angelique Svinos form & Louise Lampla form
Angelique Svinos - posledné zápasy
Savitaipale - antuka | ||||
02.08.18 2. kolo | vs. Venla Ahti | 7-5, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
01.08.18 1. kolo | vs. Alisa Axyanova | 6-75, 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
Tampere - antuka | ||||
25.07.18 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
12.07.18 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.07.18 1. kolo | vs. Huliya Esen | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Ange Oby Kajuru | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Tamachan Momkoonthod | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Canberra - antuka | ||||
27.03.18 1. kolo | vs. Pia Konig | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.18 kvalifik. | vs. Maree Teiwa Casey | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.03.18 2. kolo kval. | vs. Sonja Balic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Canberra - antuka | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Makoto Ninomiya | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bendigo - tvrdý | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Natalie Barbir | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Alana Parnaby | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
30.10.17 kvalifik. | vs. Kaylah Mcphee | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Natalie Barbir | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.17 2. kolo kval. | vs. Isabella Bozicevic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Colombo - antuka | ||||
13.10.17 1. kolo | vs. Pranjala Yadlapalli | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Colombo - antuka | ||||
04.10.17 2. kolo | vs. Yexin Ma | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.17 1. kolo | vs. Louise Lampla | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
16.09.17 semifinále | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.09.17 štvrťfinále | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
14.09.17 2. kolo | vs. Kelly Williford | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
13.09.17 1. kolo | vs. Federica Joe Gardella | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
05.09.17 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
29.08.17 1. kolo | vs. Sandra Jamrichova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
22.08.17 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
15.08.17 1. kolo | vs. Yuliya Lysa | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
10.08.17 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.08.17 1. kolo | vs. Selma Cadar | 2-6, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
12.07.17 1. kolo | vs. Katarina Adamovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Louise Lampla - posledné zápasy
W15 Madrid - antuka | ||||
07.12.20 1. kolo kval. | vs. Vitoria Solis Urdiales | 6-2, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Las - antuka | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Valentina Gaggini | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Emma Lene | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Blanca Alvarez Rojas | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Platja - antuka | ||||
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Marbella - antuka | ||||
31.08.20 2. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Victoria Gomez | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Oeiras - antuka | ||||
18.08.20 kvalifik. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.08.20 2. kolo kval. | vs. Fiona Codino | 7-63, 7-63 | detail zápasu | |
16.08.20 1. kolo kval. | vs. Beatriz Casaca | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Maria Lota Kaul | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Nina Ugrelidze | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Isabella Tiscornia | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Helena Stevic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25+H Las - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25+H Las - antuka | ||||
06.08.19 kvalifik. | vs. Josephine Boualem | 6-3, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Julia Lovqvist | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Tania Munteanu | 6-1, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Dijon - tvrdý | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Maneva Rakotomalala | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
09.07.19 kvalifik. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-4, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Joya Nicolas | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Madrid - tvrdý | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
18.06.19 kvalifik. | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Despina Papamichail | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.06.19 kvalifik. | vs. Celestine Avomo Ella | 6-4, 6-4 | detail zápasu |