ZÁPAS
29.04.18 | 2. kolo kval. | Angelina Gabueva | Ekaterina Shalimova | 6-1, 2-6, 6-3 | Khimki | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Angelina Gabueva | Ekaterina Shalimova | |
1. podanie % | 56/84 (67%) | 44/84 (52%) |
Vyhrané body z 1.podania | 37/56 (66%) | 29/44 (66%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/28 (54%) | 19/40 (48%) |
Vyhrané break-bally | 4/14 (29%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 36/84 (43%) | 32/84 (38%) |
Vyhrané body celkom | 88/168 (52%) | 80/168 (48%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esá | 4 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Angelina Gabueva | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
Angelina Gabueva | 1-1 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Angelina Gabueva | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Angelina Gabueva | 3-1 | |
0-0, 40-15 | ||
Angelina Gabueva | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 30-30, 30-40 | ||
Angelina Gabueva | 0-1 | |
Angelina Gabueva | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Angelina Gabueva | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-4 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
1-5 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
2-5 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
2-6 |
3 | ||
Angelina Gabueva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Angelina Gabueva | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Angelina Gabueva | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Angelina Gabueva | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Ekaterina Shalimova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Angelina Gabueva | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Angelina Gabueva vs. Ekaterina Shalimova - Vzájomné zápasy
29.04.18 | 2. kolo kval. | Angelina Gabueva | Ekaterina Shalimova | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | Khimki | tvrdý I. |
Angelina Gabueva form & Ekaterina Shalimova form
Angelina Gabueva - posledné zápasy
Strasbourg - antuka | ||||
22.05.23 1. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.05.23 kvalifik. | vs. Erin Routliffe | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Hao-Ching Chan | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
17.09.22 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Portoroz - tvrdý | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Lina Gjorcheska | 6-4, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
07.06.22 1. kolo | vs. Anna Brogan | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Strasbourg - antuka | ||||
17.05.22 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.05.22 kvalifik. | vs. Lina Glushko | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
14.05.22 1. kolo kval. | vs. Nefisa Berberovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Saint-Malo - antuka | ||||
02.05.22 kvalifik. | vs. Eri Hozumi | 6-0, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
25.04.22 kvalifik. | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Basak Eraydin | 1-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý I. | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.03.22 kvalifik. | vs. Mariya Sinitsyna | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
28.02.22 1. kolo kval. | vs. Aiya Nupbay | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Nur - tvrdý I. | ||||
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
12.02.22 1. kolo kval. | vs. Magda Linette | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.22 semifinále | vs. Anastasia Kovaleva | 6-2, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
21.01.22 štvrťfinále | vs. Alena Bairasheuskaya | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
20.01.22 2. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
19.01.22 1. kolo | vs. Tatiana Prozorova | 7-60, 6-0 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Aldila Sutjiadi | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
23.10.21 1. kolo kval. | vs. Anna Bondar | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nur-Sultan - tvrdý I. | ||||
25.09.21 1. kolo kval. | vs. Samantha Murray | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Luxembourg - tvrdý I. | ||||
11.09.21 1. kolo kval. | vs. Jana Fett | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
07.09.21 kvalifik. | vs. Chiara Scholl | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.21 1. kolo kval. | vs. Mariana Borges | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Tamira Paszek | 2-6, 0-6 | detail zápasu |
Ekaterina Shalimova - posledné zápasy
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Laura Pigossi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Isabella Kruger | 6-74, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Marjan Japarova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-76, 2-0, Dea Herdzelas - skreč | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 7-5, 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Gina Feistel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-73, 6-0 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Nina Danisova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.11.23 finále | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Tamara Kostic | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Alisa Kummel | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Elina Popescu | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.08.23 štvrťfinále | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 0-6, 0-2, - Ekaterina Shalimova - skreč | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Annika Kannan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.08.23 štvrťfinále | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Nina Danisova | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.08.23 finále | vs. Merna Refaat | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.08.23 semifinále | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 7-64 | detail zápasu |