Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Poľsko
11.03.98, 26 rokov
11.03.98, 26 rokov
Angelica Moratelli vs. Duda Ewa - Vzájomné zápasy
26.08.19 | 1. kolo kval. | Angelica Moratelli | Duda Ewa | 6-2, 6-1 | detail zápasu | W25 Verbier | antuka |
Angelica Moratelli form & Duda Ewa form
Angelica Moratelli - posledné zápasy
W25 Solarino - koberec | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Alessandra Teodosescu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Melanie Klaffner | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.23 kvalifik. | vs. Andrea Gamiz | 6-74, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Dominika Salkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Katarina Stresnakova | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Vendula Valdmannova | 3-6, 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Dia Evtimova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Tatiana Prozorova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
15.06.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.23 kvalifik. | vs. Natalia Siedliska | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo kval. | vs. Eleonora Alvisi | 6-4, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 1-3, - Angelica Moratelli - skreč | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Jasmine Conway | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
30.05.23 kvalifik. | vs. Tatiana Pieri | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Grado - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Ysaline Bonaventure | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
20.04.23 3. kolo | vs. Marie Benoit | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.04.23 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.04.23 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 7-65, 7-5 | detail zápasu |
Duda Ewa - posledné zápasy
W25 Verbier - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Angelica Moratelli | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Jenny Duerst | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Marbella - antuka | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Ghizlane El Amrani Tchaha | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Dublin - koberec | ||||
29.07.18 1. kolo kval. | vs. Georgia Lily Lynn Browne | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
29.07.18 1. kolo kval. | vs. Georgia Lily Lynn Browne | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Saint Gaudens - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Priscilla Heise | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tbilisi - tvrdý | ||||
29.04.18 1. kolo kval. | vs. Yuliya Lysa | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Loughborough - tvrdý I. | ||||
05.02.18 1. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Guayaquil - antuka | ||||
05.12.17 1. kolo | vs. Manuela Gomez Estrada | 0-4, - Duda Ewa - skreč | detail zápasu | |
Manta - tvrdý | ||||
27.11.17 1. kolo | vs. Dominique Schaefer | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Vinaros - antuka | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Marta Del Pino Maturano | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sant Cugat - antuka | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Sonja Keranen | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Jounieh - antuka | ||||
04.10.17 1. kolo | vs. Molly Helgesson | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Jounieh - antuka | ||||
27.09.17 1. kolo | vs. Ola Abou Zekry | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Badenweiler - antuka | ||||
04.09.17 2. kolo kval. | vs. Ana Vidakovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.17 kvalifik. | vs. Luna Meers | -def. | detail zápasu | |
Braunschweig - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Irina Lapustina | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Montreux - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Lenzerheide - antuka | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Martina Gaemperle | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Hodmezovasarhely - antuka | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
09.01.17 1. kolo | vs. Sophia Kovalets | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.01.17 kvalifik. | vs. Esen Kokce | def. | detail zápasu | |
Rabat - antuka | ||||
14.11.16 kvalifik. | vs. Anne Sophie Forget | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Oslo - tvrdý I. | ||||
31.10.16 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Zaritscaya | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
13.09.16 1. kolo | vs. Verena Meliss | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
06.09.16 1. kolo | vs. Vera Aleshcheva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
St. Poelten - antuka | ||||
29.08.16 2. kolo kval. | vs. Tamara Teufl | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Poertschach - antuka | ||||
22.08.16 2. kolo kval. | vs. Chiara De Vito | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Graz - antuka | ||||
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Denisa Chereches | 3-6, 4-6 | detail zápasu |