ZÁPAS
04.07.16 | 2. kolo kval. | Angeles Moreno Barranquero | Pauline Courcoux | 6-3, 6-3 | Lisbon | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
04.04.97, 27 rokov
04.04.97, 27 rokov
Angeles Moreno Barranquero vs. Pauline Courcoux - Vzájomné zápasy
04.07.16 | 2. kolo kval. | Angeles Moreno Barranquero | Pauline Courcoux | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Lisbon | tvrdý |
Angeles Moreno Barranquero form & Pauline Courcoux form
Angeles Moreno Barranquero - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.01.20 2. kolo kval. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
23.01.20 kvalifik. | vs. Jenny Duerst | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.01.20 1. kolo kval. | vs. Milan Krish | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.19 1. kolo | vs. Madalena Amil | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Julia Grabher | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Roja De - antuka | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60+H Valencia - antuka | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Gemma Lairon Navarro | 6-1, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Anjana Suresh | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Ceuta - tvrdý | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Julia Lovqvist | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Sara Rhallab | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Marbella - antuka | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Shuo Feng | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25+H Las - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Alba Carrillo Marin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 El - tvrdý | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Olga Ianchuk | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.07.19 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
20.07.19 semifinále | vs. Maria Jose Luque Moreno | 5-7, 2-1, - Angeles Moreno Barranquero - skreč | detail zápasu | |
18.07.19 štvrťfinále | vs. Celia Cervino Ruiz | 3-0, Celia Cervino Ruiz - skreč | detail zápasu | |
17.07.19 2. kolo | vs. Alba Carrillo Marin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Getxo - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Nina Stadler | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Louise Lampla | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Amarante - tvrdý | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |
Pauline Courcoux - posledné zápasy
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Mihaela Djakovic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Savine Erler | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Schena Benamar | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Julie Belgraver | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Kristina Paskauskas | 6-4, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Astrid Cirotte | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Lola Collin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Ella Kordik | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Norges - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Berta Passola | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Yecla - tvrdý | ||||
30.05.23 kvalifik. | vs. Riya Bhatia | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Zi Yi Gao | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Greta Medeghini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.04.23 kvalifik. | vs. Elisabeth Iila | 5-7, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Yifei Huang | 3-6, 7-65, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Alyssa Reguer | 1-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Tara Gilich | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Sara Milanese | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.23 kvalifik. | vs. Nora Svensson | 5-7, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Marina Popova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Camille Moga | 5-7, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Tabeth Tadoum | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Ines Murta | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.23 kvalifik. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 2-6, 7-65, 10-7 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | detail zápasu |