INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Angela Fita Boluda vs. Romy Koelzer - Vzájomné zápasy
21.09.20 | kvalifik. | Angela Fita Boluda | Romy Koelzer | 7-5, 6-3 | detail zápasu | W15 Porto | tvrdý |
Angela Fita Boluda form & Romy Koelzer form
Angela Fita Boluda - posledné zápasy
W35 Antalya - antuka | ||||
25.02.24 finále | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Daniela Vismane | 6-710, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Seone Mendez | 6-0, 4-3, Seone Mendez - skreč | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Joelle Steur | 3-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.24 2. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-72, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.02.24 kvalifik. | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Daria Yesypchuk | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Rositsa Dencheva | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Remetean | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
16.01.24 2. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Shiho Akita | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
19.11.23 finále | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Adriana Reami | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Min Liu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
11.11.23 finále | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
10.11.23 semifinále | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.23 štvrťfinále | vs. Joelle Steur | 4-3, Joelle Steur - skreč | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 0-3, - Angela Fita Boluda - skreč | detail zápasu |
Romy Koelzer - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.04.21 1. kolo | vs. Manca Pislak | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. So-Ra Lee | 6-2, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.11.20 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.20 štvrťfinále | vs. Ani Amiraghyan | - Romy Koelzer - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
18.11.20 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.11.20 finále | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
14.11.20 semifinále | vs. Nicole Khirin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.20 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.20 štvrťfinále | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
12.11.20 1. kolo | vs. Marion Viertler | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.11.20 finále | vs. Gergana Topalova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.11.20 semifinále | vs. Andreea Rosca | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.20 štvrťfinále | vs. Johana Markova | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
05.11.20 2. kolo | vs. Melania Delai | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
03.11.20 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.10.20 štvrťfinále | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.20 semifinále | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.20 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-4, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.10.20 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-75, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Riya Bhatia | 6-4, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Porto - tvrdý | ||||
21.09.20 kvalifik. | vs. Angela Fita Boluda | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Anna Klasen | 7-66, 7-67 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.20 1. kolo | vs. Charlotte Klasen | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
20.08.20 1. kolo | vs. Katharina Hering | 3-6, 5-7 | detail zápasu |