ZÁPAS
02.12.13 | 2. kolo kval. | Angela Fita Boluda | Maria Del Mar Riera Mieras | 6-0, 6-0 | Borriol | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Španielsko
19.08.96, 27 rokov
19.08.96, 27 rokov
Angela Fita Boluda vs. Maria Del Mar Riera Mieras - Vzájomné zápasy
02.12.13 | 2. kolo kval. | Angela Fita Boluda | Maria Del Mar Riera Mieras | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Borriol | antuka |
Angela Fita Boluda form & Maria Del Mar Riera Mieras form
Angela Fita Boluda - posledné zápasy
W35 Antalya - antuka | ||||
25.02.24 finále | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Daniela Vismane | 6-710, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Seone Mendez | 6-0, 4-3, Seone Mendez - skreč | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Joelle Steur | 3-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.24 2. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-72, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.24 kvalifik. | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Daria Yesypchuk | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Rositsa Dencheva | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Remetean | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
16.01.24 2. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Shiho Akita | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
19.11.23 finále | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Adriana Reami | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Min Liu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
11.11.23 finále | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
10.11.23 semifinále | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.23 štvrťfinále | vs. Joelle Steur | 4-3, Joelle Steur - skreč | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 0-3, - Angela Fita Boluda - skreč | detail zápasu |
Maria Del Mar Riera Mieras - posledné zápasy
Palmanova - antuka | ||||
27.02.17 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Manacor - antuka | ||||
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Zoe Imes | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Palmanova - antuka | ||||
22.02.16 1. kolo kval. | vs. Ariadna Marti Riembau | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Palmanova - antuka | ||||
15.02.16 1. kolo kval. | vs. Marta Sexmilo Pascual | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Benicarlo - antuka | ||||
09.11.15 1. kolo kval. | vs. Momoko Kobori | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
El Espinar - tvrdý | ||||
03.08.15 kvalifik. | vs. Veronica Saucedo | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Monzon - tvrdý | ||||
11.05.15 1. kolo kval. | vs. Anna Sokiran | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Seville - antuka | ||||
16.03.15 1. kolo kval. | vs. Fiona Ferro | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Palmanova - antuka | ||||
23.02.15 1. kolo kval. | vs. Chiara Quattrone | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Palmanova - antuka | ||||
09.02.15 1. kolo kval. | vs. Beatriz Lopez Albarracin | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Casablanca - antuka | ||||
17.11.14 1. kolo kval. | vs. Yui Saikai | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Benicarlo - antuka | ||||
27.10.14 1. kolo kval. | vs. Josephine Jedrychowski | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Palmanova - antuka | ||||
24.02.14 1. kolo kval. | vs. Nikki Luttikhuis | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Palmanova - antuka | ||||
17.02.14 1. kolo kval. | vs. Tomoe Yazawa | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Borriol - antuka | ||||
02.12.13 2. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sant Jordi - tvrdý | ||||
11.11.13 2. kolo kval. | vs. Laura Argente | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Vinaroz - antuka | ||||
04.11.13 1. kolo kval. | vs. Anastasia Smirnova | 0-6, 0-6 | detail zápasu |