Angela Fita Boluda vs. Arabela Fernandez-Rabener 25.09.2017

Angela Fita Boluda vs. Arabela Fernandez-Rabener 25.09.2017 - Melilla - porovnanie

ZÁPAS

25.09.171. koloAngela Fita Boluda Arabela Fernandez-Rabener 6-2, 7-68 Spain Melilla antuka

ŠTATISTIKY

Angela Fita BoludaArabela Fernandez-Rabener
1. podanie %45/74 (61%)51/79 (65%)
Vyhrané body z 1.podania34/45 (76%)33/51 (65%)
Vyhrané body z 2.podania13/29 (45%)12/28 (43%)
Vyhrané break-bally3/6 (50%)1/5 (20%)
Vyhrané body z returnu34/79 (43%)27/74 (36%)
Vyhrané body celkom81/153 (53%)72/153 (47%)
Dvojchyby66
Esá20

ŠTATISTIKY

7-68

Angela Fita Boluda
Španielsko
12.07.99, 19 rokov




894
14
13 675 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Španielsko
20.10.90, 28 rokov




885
14

Arabela Fernandez-Rabener
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Angela Fita Boluda vs. Arabela Fernandez-Rabener - Vzájomné zápasy

05.10.17štvrťfináleAngela Fita BoludaArabela Fernandez-Rabener6-2, 6-2 detail zápasuSpain Telde antuka
25.09.171. koloAngela Fita BoludaArabela Fernandez-Rabener6-2, 7-68 detail zápasuSpain Melilla antuka
08.08.171. koloAngela Fita BoludaArabela Fernandez-Rabener7-5, 6-2 detail zápasuSpain Las Palmas antuka

Angela Fita Boluda - posledné zápasy

Spain Castellon - antuka
13.11.18
1. kolo
vs. Rebeka Masarova0-5, - Angela Fita Boluda - skrečprehradetail zápasu
Spain Sant Cugat - antuka
28.10.18
1. kolo kval.
vs. Alicia Herrero Linana6-74, 5-7 prehradetail zápasu
Spain Seville - antuka
14.10.18
2. kolo kval.
vs. Jade Suvrijn6-2, 2-6, 0-6 prehradetail zápasu
14.10.18
1. kolo kval.
vs. Olga Parres Azcoitia6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Spain Roja De - antuka
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Nuria Brancaccio4-6, 3-6 prehradetail zápasu
Spain Valencia - antuka
23.09.18
2. kolo kval.
vs. Gabriela Ce6-3, 1-6, 6-71 prehradetail zápasu
22.09.18
1. kolo kval.
vs. Maria Navarro Pinol6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Spain Marbella - antuka
03.09.18
1. kolo
vs. Aleksandrina Naydenova0-6, 3-1, - Angela Fita Boluda - skrečprehradetail zápasu
Italy Cuneo - antuka
14.08.18
1. kolo
vs. Jessica Bertoldo3-6, 4-4, - Angela Fita Boluda - skrečprehradetail zápasu
Italy Sezze - antuka
09.08.18
2. kolo
vs. Nastassja Burnett3-6, 2-6 prehradetail zápasu
06.08.18
1. kolo
vs. Irene Lavino6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Spain Don Benito - koberec
18.07.18
2. kolo
vs. Olga Helmi6-74, 1-6 prehradetail zápasu
16.07.18
1. kolo
vs. Tanit Lopez Lopez6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Spain Getxo - antuka
10.07.18
1. kolo
vs. Melanie Stokke2-6, 4-6 prehradetail zápasu
Portugal Guimaraes - tvrdý
26.06.18
1. kolo
vs. Linnea Malmqvist4-6, 5-7 prehradetail zápasu
Portugal Amarante - tvrdý
19.06.18
1. kolo
vs. Cristina Ene5-7, 4-6 prehradetail zápasu
Spain Madrid - antuka
07.06.18
štvrťfinále
vs. Guiomar Zuleta De Reales6-4, 1-6, 5-7 prehradetail zápasu
06.06.18
2. kolo
vs. Yuliya Lysa6-2, 7-62 výhradetail zápasu
05.06.18
1. kolo
vs. Susan Bandecchi6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Spain Les Franqueses - tvrdý
20.05.18
1. kolo kval.
vs. Paula Arias Manjon2-2, - Angela Fita Boluda - skrečprehradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
24.04.18
kvalifik.
vs. Andrea Ka6-4, 5-7, 2-6 prehradetail zápasu
22.04.18
2. kolo kval.
vs. Camila Garcia7-62, 6-2 výhradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
14.04.18
1. kolo kval.
vs. Yuliya Hatouka4-6, 3-6 prehradetail zápasu
France Le Havre - antuka
23.03.18
štvrťfinále
vs. Diana Marcinkevica3-6, 3-6 prehradetail zápasu
21.03.18
2. kolo
vs. Elsa Jacquemot6-1, 4-6, 6-0 výhradetail zápasu
20.03.18
1. kolo
vs. Julie Gervais6-3, 6-0 výhradetail zápasu
19.03.18
kvalifik.
vs. Mathilde Dury6-2, 6-3 výhradetail zápasu
18.03.18
2. kolo kval.
vs. Cassandre Thebault6-2, 6-74, 7-5 výhradetail zápasu
Spain Palmanova - antuka
25.02.18
2. kolo kval.
vs. Luniuska Delgado3-6, 2-6 prehradetail zápasu
24.02.18
1. kolo kval.
vs. Dami Edibson Messiah6-1, 6-1 výhradetail zápasu

Arabela Fernandez-Rabener - posledné zápasy

Spain Sant Cugat - antuka
30.10.17
1. kolo kval.
vs. Julia Payola6-76, 0-2, - Arabela Fernandez-Rabener - skrečprehradetail zápasu
Spain Telde - antuka
05.10.17
štvrťfinále
vs. Angela Fita Boluda2-6, 2-6 prehradetail zápasu
04.10.17
2. kolo
vs. Ekaterina Kholopenko6-4, 6-3 výhradetail zápasu
03.10.17
1. kolo
vs. Carlota Molina Megias2-6, 7-64, 6-3 výhradetail zápasu
Spain Melilla - antuka
25.09.17
1. kolo
vs. Angela Fita Boluda2-6, 6-78 prehradetail zápasu
Spain Madrid - tvrdý
19.09.17
1. kolo
vs. Caroline Werner0-6, 5-7 prehradetail zápasu
Spain Las Palmas - antuka
16.08.17
2. kolo
vs. Lucia Marzal Martinez3-6, 1-6 prehradetail zápasu
14.08.17
1. kolo
vs. Vivien Klein6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Spain Las Palmas - antuka
08.08.17
1. kolo
vs. Angela Fita Boluda5-7, 2-6 prehradetail zápasu
Spain El Espinar - tvrdý
01.08.17
1. kolo
vs. Akgul Amanmuradova4-6, 6-77 prehradetail zápasu
31.07.17
kvalifik.
vs. Ainhoa Atucha Gomez0-6, 5-7 prehradetail zápasu
31.07.17
1. kolo kval.
vs. Elena Tokic Elena Tokic - nenastúpil(a/i) výhradetail zápasu
Spain Don Benito - koberec
18.07.17
1. kolo
vs. Olga Parres Azcoitia3-6, 6-74 prehradetail zápasu
Portugal Cantanhede - koberec
11.07.17
1. kolo
vs. Ainhoa Atucha Gomez4-6, 5-7 prehradetail zápasu
Portugal Amarante - tvrdý
05.07.17
1. kolo
vs. Xiaoxi Zhao2-6, 6-3, 6-77 prehradetail zápasu
Portugal Montemor O - tvrdý
30.05.17
1. kolo
vs. Francisca Jorge4-6, 4-6 prehradetail zápasu
Portugal Oeiras - antuka
17.05.17
2. kolo
vs. Rosa Vicens Mas4-6, 3-6 prehradetail zápasu
16.05.17
1. kolo
vs. Andrea Ka6-2, 3-6, 7-5 výhradetail zápasu
France Dijon - tvrdý I.
03.04.17
1. kolo
vs. Theo Gravouil1-6, 6-76 prehradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
30.03.17
2. kolo
vs. Corinna Dentoni2-6, 3-6 prehradetail zápasu
29.03.17
1. kolo
vs. Alba Carrillo Marin6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
21.03.17
1. kolo
vs. Mathilde Armitano3-6, 5-7 prehradetail zápasu
Germany Altenkirchen - koberec
13.02.17
1. kolo kval.
vs. Carolin Schmidt4-6, 0-6 prehradetail zápasu
Spain Castellon - antuka
01.12.16
2. kolo
vs. Alexandra Perper2-6, 4-6 prehradetail zápasu
30.11.16
1. kolo
vs. Wushuang Zheng6-4, 3-6, 6-3 výhradetail zápasu
Spain Valencia - antuka
21.11.16
kvalifik.
vs. Georgia Brescia5-7, 6-3, 3-6 prehradetail zápasu
21.11.16
1. kolo kval.
vs. Kerstin Peckl6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Morocco Rabat - antuka
17.11.16
štvrťfinále
vs. Fatma Al Nabhani2-6, 5-7 prehradetail zápasu
16.11.16
2. kolo
vs. Sara Lanca6-4, 6-3 výhradetail zápasu
14.11.16
1. kolo
vs. Fiona Codino7-5, 6-1 výhradetail zápasu
<