ZÁPAS
11.03.18 | 1. kolo kval. | Anfisa Danilchenko | Juliana Jose Parra Gomez | 6-2, 6-0 | Sao Jose | antuka |
ŠTATISTIKY
Rusko
30.08.01, 22 rokov
30.08.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kolumbia
24.02.96, 28 rokov
24.02.96, 28 rokov
Anfisa Danilchenko vs. Juliana Jose Parra Gomez - Vzájomné zápasy
11.03.18 | 1. kolo kval. | Anfisa Danilchenko | Juliana Jose Parra Gomez | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Sao Jose | antuka |
Anfisa Danilchenko form & Juliana Jose Parra Gomez form
Anfisa Danilchenko - posledné zápasy
W15 Hilton - antuka | ||||
26.09.22 1. kolo kval. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-3, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Noelly Longi Nsimba | 7-5, 2-4, - Anfisa Danilchenko - skreč | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
15.11.19 1. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
15.11.19 2. kolo | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Ramya Natarajan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
01.11.19 štvrťfinále | vs. Ramya Natarajan | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.19 2. kolo | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
29.10.19 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 7-65, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Metepec - tvrdý | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Diana Martynov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Eugenia Ganga | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Maria Victoria Marchesini | 1-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
23.09.19 kvalifik. | vs. Hannah Viller Moller | 1-3, - Anfisa Danilchenko - skreč | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Nadia Echeverria Alam | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Lilly Dueffert | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.19 1. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Karin Kennel | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.09.19 kvalifik. | vs. Elizaveta Kuznetsova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Kaaviya Balasubramanian | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Coralie Garrigues | 6-3, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Elisa Andrea Camerano | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nairobi - tvrdý | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Mahak Jain | 0-6, - Anfisa Danilchenko - skreč | detail zápasu | |
W15 Nairobi - tvrdý | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.08.19 1. kolo | vs. Allyson Nancy Onya | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
15.07.19 kvalifik. | vs. Giuliana Bestetti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
08.07.19 kvalifik. | vs. Yuliana Lizarazo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Estella Jaeger | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Eleanor Baglow | 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Juliana Jose Parra Gomez - posledné zápasy
Villa Del - antuka | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Sol Maria Terracina | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Villa Dolores - antuka | ||||
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sao Jose - antuka | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Anfisa Danilchenko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Campinas - antuka | ||||
04.03.18 1. kolo kval. | vs. Maria Silva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
25.02.18 1. kolo kval. | vs. Giovanna Tomita | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Curitiba - antuka | ||||
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Victoria Bosio | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Luque - tvrdý | ||||
18.12.17 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
11.12.17 kvalifik. | vs. Dolores Molina Portela | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Guayaquil - antuka | ||||
05.12.17 1. kolo | vs. Paula Perez Garcia | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Manta - tvrdý | ||||
27.11.17 kvalifik. | vs. Sara Castellano | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Cucuta - antuka | ||||
06.11.17 kvalifik. | vs. Sofia Munera Sanchez | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Pereira - antuka | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Mary Closs | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Alisa Grachova | 2-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
04.10.17 1. kolo | vs. Karolina Tilander | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Vlada Svarkovskaya | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Larissa Ravanini De Souza | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.17 kvalifik. | vs. Catherine Shulman | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bucaramanga - antuka | ||||
19.10.15 kvalifik. | vs. Sara Kelly | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Madrid - tvrdý | ||||
14.09.15 2. kolo kval. | vs. Dominique Wahl | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.15 1. kolo kval. | vs. Marharyta Smolyak | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Sao Jose - antuka | ||||
23.03.15 1. kolo kval. | vs. Barbara Oliveira | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ribeirao Preto - antuka | ||||
16.03.15 1. kolo kval. | vs. Priscila Ortega | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sao Jose - antuka | ||||
09.03.15 1. kolo kval. | vs. Barbara Oliveira | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bogota - tvrdý | ||||
01.12.14 kvalifik. | vs. Sara Kelly | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bogota - antuka | ||||
24.11.14 1. kolo kval. | vs. Danna Valentina Galeano | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.11.14 kvalifik. | vs. Laura Rincon | 6-3, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
24.11.14 1. kolo | vs. Anna Katalina Alzate Esmurzaeva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Pereira - antuka | ||||
27.10.14 kvalifik. | vs. Usue Maitane Arconada | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.10.14 1. kolo kval. | vs. Luz Angelica Solano Delgado | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Pereira - antuka | ||||
20.10.14 kvalifik. | vs. Jessica Golovin | 0-6, 3-6 | detail zápasu |