Anfisa Danilchenko vs. Estella Jaeger 08.07.2019

Anfisa Danilchenko vs. Estella Jaeger 08.07.2019 - W15 Tabarka - porovnanie

ZÁPAS

08.07.191. kolo kval.Anfisa Danilchenko Estella Jaeger 7-64, 6-2 Tunisia W15 Tabarka antuka

ŠTATISTIKY

6-2

Anfisa Danilchenko
Rusko
30.08.01, 17 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
29.04.00, 19 rokov







Estella Jaeger
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Anfisa Danilchenko vs. Estella Jaeger - Vzájomné zápasy

08.07.191. kolo kval.Anfisa DanilchenkoEstella Jaeger7-64, 6-2 detail zápasuTunisia W15 Tabarka antuka

Anfisa Danilchenko - posledné zápasy

Tunisia W15 Tabarka - antuka
15.07.19
kvalifik.
vs. Giuliana Bestetti3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
08.07.19
kvalifik.
vs. Yuliana Lizarazo1-6, 2-6 prehradetail zápasu
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Estella Jaeger7-64, 6-2 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
01.07.19
1. kolo kval.
vs. Eleanor Baglow2-6, 4-6 prehradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
21.05.19
kvalifik.
vs. Sara Gvozdenovic4-6, 3-6 prehradetail zápasu
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Kristin Younes6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
15.05.19
1. kolo
vs. Ange Oby Kajuru2-6, 3-6 prehradetail zápasu
14.05.19
kvalifik.
vs. Elpida Malamou6-1, 6-3 výhradetail zápasu
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Michelle De Groot6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
08.05.19
1. kolo
vs. Mira Antonitsch0-6, 4-6 prehradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
08.04.19
1. kolo kval.
vs. Kristina Milenkovic1-6, 1-6 prehradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
02.04.19
kvalifik.
vs. Marie Mettraux6-4, 5-7, 5-10 prehradetail zápasu
01.04.19
1. kolo kval.
vs. Therese Ekdahl6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
27.03.19
1. kolo
vs. Joanne Zuger2-6, 6-4, 3-6 prehradetail zápasu
26.03.19
kvalifik.
vs. Maria Tanasescu6-2, 3-6, 10-5 výhradetail zápasu
25.03.19
1. kolo kval.
vs. Ekaterina Ovcharenko3-6, 6-3, 10-4 výhradetail zápasu
Argentina Buenos Aires - antuka
20.09.18
2. kolo
vs. Eugenia Ganga6-3, 4-6, 0-4, - Anfisa Danilchenko - skrečprehradetail zápasu
18.09.18
1. kolo
vs. Paula Corbalan6-1, 6-1 výhradetail zápasu
17.09.18
kvalifik.
vs. Luna Morini6-1, 6-2 výhradetail zápasu
16.09.18
1. kolo kval.
vs. Lara Rosario De Faveri6-0, 6-1 výhradetail zápasu
16.09.18
2. kolo kval.
vs. Martina Rivero6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Paraguay Luque - tvrdý
04.09.18
kvalifik.
vs. Anastasia Reimchen6-4, 4-6, 1-6 prehradetail zápasu
Brazil Sao Jose - antuka
13.03.18
kvalifik.
vs. Akiko Okuda2-6, 0-2, - Anfisa Danilchenko - skrečprehradetail zápasu
12.03.18
2. kolo kval.
vs. Candela Bugnon7-5, 6-4 výhradetail zápasu
11.03.18
1. kolo kval.
vs. Juliana Jose Parra Gomez6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Brazil Campinas - antuka
04.03.18
1. kolo kval.
vs. Candela Bugnon5-7, 5-7 prehradetail zápasu
Argentina Buenos Aires - antuka
14.09.17
2. kolo
vs. Nathaly Kurata0-6, 0-6 prehradetail zápasu
13.09.17
1. kolo
vs. Agostina Landa6-3, 6-4 výhradetail zápasu
11.09.17
2. kolo kval.
vs. Gabriela Feijoo Nunez6-3, 6-2 výhradetail zápasu
11.09.17
kvalifik.
vs. Juliana Jofre6-2, 6-2 výhradetail zápasu

Estella Jaeger - posledné zápasy

Tunisia W15 Tabarka - antuka
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Giuliana Bestetti3-6, 5-7 prehradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Anfisa Danilchenko6-74, 2-6 prehradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
12.06.19
1. kolo
vs. Maria Marfutina2-6, 0-4, - Estella Jaeger - skrečprehradetail zápasu
10.06.19
kvalifik.
vs. Iana Tishchenko6-1, 4-0, Iana Tishchenko - skrečvýhradetail zápasu
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Maria Gomez6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
05.06.19
kvalifik.
vs. Anna Ustinoff6-0, 6-2 výhradetail zápasu
05.06.19
1. kolo
vs. Mayar Sherif2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Egypt Cairo - antuka
02.05.18
1. kolo
vs. Bojana Marinkovic6-4, 3-6, 1-5, - Estella Jaeger - skrečprehradetail zápasu
30.04.18
kvalifik.
vs. Maria Carla D'Annunzio6-2, 6-2 výhradetail zápasu
29.04.18
2. kolo kval.
vs. Muskan Gupta6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Egypt Cairo - antuka
24.04.18
1. kolo
vs. Melany Solange Krywoj3-6, 3-6 prehradetail zápasu
23.04.18
kvalifik.
vs. Haine Ogata6-4, 6-72, 6-2 výhradetail zápasu
22.04.18
1. kolo kval.
vs. Yasmin Ezzat6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Tunisia Hammamet - antuka
11.03.18
1. kolo kval.
vs. Dalila Said6-2, 6-73, 5-7 prehradetail zápasu
Tunisia Hammamet - antuka
04.03.18
kvalifik.
vs. Svetlana Iansitova3-6, 3-6 prehradetail zápasu
03.03.18
1. kolo kval.
vs. Aurore Felsenhart6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Tunisia Hammamet - antuka
25.02.18
2. kolo kval.
vs. Ana Lantigua De La Nuez3-6, 1-6 prehradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
13.11.17
2. kolo kval.
vs. Adriana Sosnovschi6-74, 2-6 prehradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
07.11.17
1. kolo
vs. Arina Gabriela Vasilescu3-6, 5-7 prehradetail zápasu
06.11.17
2. kolo kval.
vs. Yeong Won Jeong7-66, 6-2 výhradetail zápasu
06.11.17
kvalifik.
vs. Arina Gabriela Vasilescu6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
30.10.17
1. kolo kval.
vs. Avika Sagwal6-1, 6-2 výhradetail zápasu
30.10.17
kvalifik.
vs. Lara Salden6-4, 3-6, 1-6 prehradetail zápasu
Germany Kaltenkirchen - antuka
20.06.16
2. kolo kval.
vs. Angelina Wirges6-3, 6-3 výhradetail zápasu
20.06.16
kvalifik.
vs. Janina Braun3-6, 1-6 prehradetail zápasu
Holland Breda - antuka
22.06.15
1. kolo kval.
vs. Amelie Intert1-6, 6-3, 5-7 prehradetail zápasu
<