Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
29.08.95, 28 rokov
29.08.95, 28 rokov
Aneta Laboutkova vs. Tereza Janatova - Vzájomné zápasy
28.07.20 | 1. kolo | Aneta Laboutkova | Tereza Janatova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | All Lower | antuka |
12.06.17 | kvalifik. | Aneta Laboutkova | Tereza Janatova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Prerov | antuka |
Aneta Laboutkova form & Tereza Janatova form
Aneta Laboutkova - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Anamari Znuderl | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Mia Pohankova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Hannah Klugman | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Martina Okalova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Martina Okalova | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Julie Pastikova | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Koge - antuka | ||||
04.08.23 štvrťfinále | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Mille Johanna Moerk | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 6-1, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 2-6, 6-76 | detail zápasu |
Tereza Janatova - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
28.07.20 1. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.20 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Daria Kuczer | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Mathilde Trigaux | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Zoe Kruger | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Jennifer Wacker | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
12.06.17 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Viktorie Wojcikova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Lucie Prochazkova | 6-1, 7-60 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
20.07.15 1. kolo kval. | vs. Barbora Miklova | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
15.06.15 2. kolo kval. | vs. Teresa Malikova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.06.15 1. kolo kval. | vs. Tereza Hladikova | 7-5, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
08.06.15 1. kolo kval. | vs. Mirna Golac | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
08.06.15 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-3, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
08.06.15 kvalifik. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 7-5, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
08.06.15 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Trnava - tvrdý I. | ||||
09.02.15 1. kolo kval. | vs. Tereza Prochazkova | 5-7, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
Ostrava - antuka | ||||
25.08.14 kvalifik. | vs. Aneta Miksovska | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
25.08.14 1. kolo | vs. Lenka Kuncikova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
11.08.14 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
04.08.14 1. kolo | vs. Jade Suvrijn | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.08.14 kvalifik. | vs. Linda Dubska | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
04.08.14 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
04.08.14 2. kolo kval. | vs. Eva Rutarova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Plzen - antuka | ||||
28.07.14 1. kolo kval. | vs. Gabriela Pantuckova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorg - antuka | ||||
21.07.14 kvalifik. | vs. Paula Orlini Campos | 4-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
21.07.14 2. kolo | vs. Zuzana Zalabska | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.07.14 1. kolo | vs. Sarlota Cesnekova | 6-74, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
21.07.14 1. kolo kval. | vs. Natasa Kosanin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
16.06.14 kvalifik. | vs. Karolina Stuchla | 6-73, 3-6 | detail zápasu |