Taliansko
07.04.99, 24 rokov
07.04.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Silvia Saccani vs. Aneta Laboutkova - Vzájomné zápasy
30.10.17 | kvalifik. | Aneta Laboutkova | Silvia Saccani | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Heraklion | antuka |
Silvia Saccani form & Aneta Laboutkova form
Silvia Saccani - posledné zápasy
W15 Ortisei - tvrdý I. | ||||
02.11.20 kvalifik. | vs. Adriana Rajkovic | 3-6, 7-63, 8-10 | detail zápasu | |
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Greta Schieroni | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.11.19 kvalifik. | vs. Elina Nepliy | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Galateia Mesochoritou | 4-6, 7-64, 12-10 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Rafailia Nikoletta Fulop | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Ortisei - tvrdý I. | ||||
28.10.19 1. kolo | vs. Claudia Giovine | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Sara Lanca | 7-5, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
06.10.19 kvalifik. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 7-69, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Aline Thommen | 0-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 4-6, 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
30.09.19 kvalifik. | vs. Sophia Intert | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
18.06.19 1. kolo kval. | vs. Alessandra Simone | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.06.19 kvalifik. | vs. Yasmina El Sayed | 6-76, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
17.12.18 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
25.11.18 kvalifik. | vs. Mariella Minetti | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Anita Pedulla | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
20.11.18 1. kolo | vs. Catalina Pella | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
06.11.17 1. kolo | vs. Serena Gugnali | 7-5, 3-6, 6-70 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
30.10.17 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.17 2. kolo kval. | vs. Helena Verbeeck | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
27.02.17 1. kolo kval. | vs. Sabina Richtrova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
06.12.16 1. kolo | vs. Nina Stadler | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
01.11.16 1. kolo | vs. Maria Zotova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.16 kvalifik. | vs. Shrishti Daas | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
26.09.16 kvalifik. | vs. Elena Griessner | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
19.09.16 kvalifik. | vs. Ferdaous Bahri | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Poertschach - antuka | ||||
23.08.16 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 0-6, 1-6 | detail zápasu |
Aneta Laboutkova - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Anamari Znuderl | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Mia Pohankova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Hannah Klugman | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Martina Okalova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Martina Okalova | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Julie Pastikova | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Koge - antuka | ||||
04.08.23 štvrťfinále | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Mille Johanna Moerk | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 6-1, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 2-6, 6-76 | detail zápasu |