Aneta Laboutkova vs. Shahar Biran 12.09.2019

Aneta Laboutkova vs. Shahar Biran 12.09.2019 - W15 Lawrence - porovnanie

ZÁPAS

12.09.192. koloAneta Laboutkova Shahar Biran 6-2, 6-2 USA W15 Lawrence tvrdý

ŠTATISTIKY

Aneta LaboutkovaShahar Biran
1. podanie %24/37 (65%)33/46 (72%)
Vyhrané body z 1.podania20/24 (83%)18/33 (55%)
Vyhrané body z 2.podania12/13 (92%)5/13 (38%)
Vyhrané body z returnu23/46 (50%)5/37 (14%)
Vyhrané body celkom55/83 (66%)28/83 (34%)
Dvojchyby01
Esá

ŠTATISTIKY

1
3-1Shahar Biran Shahar Biran podáva
0-0
Aneta Laboutkova Aneta Laboutkova podáva4-1
0-0, 30-0, 40-0
5-1Shahar Biran Shahar Biran podáva
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40
Aneta Laboutkova Aneta Laboutkova podáva5-2
0-0
6-2
2
0-0Shahar Biran Shahar Biran podáva
Aneta Laboutkova Aneta Laboutkova podáva2-0
3-0Shahar Biran Shahar Biran podáva
Aneta Laboutkova Aneta Laboutkova podáva4-0
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP]
Aneta Laboutkova Aneta Laboutkova podáva4-1
0-0
5-1Shahar Biran Shahar Biran podáva
0-0, 0-15
6-2

Aneta Laboutkova
Česká republika
10.05.00, 19 rokov




769
26
19 352 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
13.09.98, 21 rokov




867
19
11 418 $
Shahar Biran
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Aneta Laboutkova vs. Shahar Biran - Vzájomné zápasy

12.09.192. koloAneta LaboutkovaShahar Biran6-2, 6-2 detail zápasuUSA W15 Lawrence tvrdý

Aneta Laboutkova - posledné zápasy

United Kingdom W25 Glasgow - tvrdý I.
17.02.20
kvalifik.
vs. Kimberley Zimmermann1-6, 0-6 prehradetail zápasu
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Katarzyna Pitak6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Slovakia W25 Trnava - tvrdý I.
11.02.20
kvalifik.
vs. Olga Doroshina2-6, 4-6 prehradetail zápasu
10.02.20
1. kolo kval.
vs. Olga Saez Larra Olga Saez Larra - nenastúpil(a/i) výhradetail zápasu
Slovakia W25 Trnava - tvrdý I.
04.02.20
kvalifik.
vs. Andrea Lazaro Garcia3-6, 4-6 prehradetail zápasu
03.02.20
1. kolo kval.
vs. Tatiana Pieri6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Latvia W15 Liepaja - tvrdý I.
21.01.20
1. kolo
vs. Iveta Dapkute4-6, 7-66, 5-7 prehradetail zápasu
Czech Republic W15 Milovice - tvrdý I.
28.11.19
2. kolo
vs. Ange Oby Kajuru0-6, 2-6 prehradetail zápasu
26.11.19
1. kolo
vs. Dominika Salkova3-6, 7-64, 6-1 výhradetail zápasu
Estonia W15 Parnu - tvrdý I.
06.11.19
1. kolo
vs. Margarita Ignatjeva4-6, 0-6 prehradetail zápasu
Italy W15 Ortisei - tvrdý I.
31.10.19
štvrťfinále
vs. Clara Vlasselaer3-6, 2-6 prehradetail zápasu
30.10.19
2. kolo
vs. Maria Marfutina6-4, 6-2 výhradetail zápasu
28.10.19
1. kolo
vs. Iva Zelic6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Norway W15 Oslo - tvrdý I.
23.10.19
2. kolo
vs. Kathleen Kanev2-6, 4-6 prehradetail zápasu
21.10.19
1. kolo
vs. Ine Soltveit Stange6-1, 4-6, 6-2 výhradetail zápasu
USA W15 Lubbock - tvrdý
18.09.19
1. kolo
vs. Jessica Livianu5-7, 1-6 prehradetail zápasu
USA W15 Lawrence - tvrdý
13.09.19
štvrťfinále
vs. Anastasia Nefedova1-6, 2-6 prehradetail zápasu
12.09.19
2. kolo
vs. Shahar Biran6-2, 6-2 výhradetail zápasu
11.09.19
1. kolo
vs. Malkia Menguene3-6, 6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Czech Republic W15 Olomouc - antuka
07.08.19
1. kolo
vs. Ange Oby Kajuru3-6, 0-6 prehradetail zápasu
Poland W25 Grodzisk - antuka
30.07.19
kvalifik.
vs. Timea Jaruskova4-6, 6-3, 8-10 prehradetail zápasu
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Ludmila Kareisova6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Czech Republic W60 Prague - antuka
24.07.19
1. kolo
vs. Stephanie Wagner6-3, 1-6, 1-6 prehradetail zápasu
23.07.19
kvalifik.
vs. Lucrezia Stefanini3-6, 4-6 prehradetail zápasu
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Sabina Brichackova6-2, 7-5 výhradetail zápasu
Czech Republic W25 Olomouc - antuka
16.07.19
kvalifik.
vs. Petra Csabi6-3, 4-6, 7-10 prehradetail zápasu
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Ivana Sebestova6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Romania W15 Bucharest - antuka
11.07.19
2. kolo
vs. Gabriela Nicole Tatarus6-72, 2-6 prehradetail zápasu
09.07.19
1. kolo
vs. Elena-Teodora Cadar6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Spain W25 Madrid - tvrdý
18.06.19
kvalifik.
vs. Vlada Katic3-6, 3-6 prehradetail zápasu

Shahar Biran - posledné zápasy

Mexico W15 Cancun - tvrdý
15.11.19
1. kolo
vs. Adrienn Nagy3-6, 4-6 prehradetail zápasu
USA W25 Florence - tvrdý
16.10.19
kvalifik.
vs. Emma Davis6-2, 6-2 výhradetail zápasu
16.10.19
1. kolo
vs. Marcela Zacarias1-6, 0-6 prehradetail zápasu
14.10.19
2. kolo kval.
vs. Tai Martin Tai Martin - nenastúpil(a/i) výhradetail zápasu
13.10.19
1. kolo kval.
vs. Luiza Fullana7-5, 6-2 výhradetail zápasu
USA W15 Lawrence - tvrdý
12.09.19
2. kolo
vs. Aneta Laboutkova2-6, 2-6 prehradetail zápasu
10.09.19
1. kolo
vs. Tiphanie Fiquet7-5, 6-2 výhradetail zápasu
Izrael W15 Netanya - tvrdý
22.06.19
semifinále
vs. Ekaterina Vishnevskaya3-6, 2-6 prehradetail zápasu
21.06.19
štvrťfinále
vs. Lina Glushko6-0, 6-1 výhradetail zápasu
20.06.19
2. kolo
vs. Evgeniya Levashova2-6, 7-5, 7-5 výhradetail zápasu
19.06.19
1. kolo
vs. Claudia Coppola4-6, 6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Izrael W25 Akko - tvrdý
12.06.19
1. kolo
vs. Leonie Kung4-6, 3-6 prehradetail zápasu
11.06.19
kvalifik.
vs. Margarita Lazareva6-4, 6-3 výhradetail zápasu
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Adva Dabah6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Izrael W25 Jerusalem - tvrdý
23.05.19
2. kolo
vs. Jodie Anna Burrage3-6, 0-6 prehradetail zápasu
22.05.19
1. kolo
vs. Shachf Lieberman2-6, 6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
14.05.19
1. kolo
vs. Zhibek Kulambayeva3-6, 6-0, 2-6 prehradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
08.05.19
1. kolo
vs. Noelia Zeballos2-6, 6-76 prehradetail zápasu
Mexico W15 Cancun - tvrdý
16.04.19
1. kolo
vs. Alexandra Osborne5-7, 4-6 prehradetail zápasu
Mexico W15 Cancun - tvrdý
11.04.19
2. kolo
vs. Maya Tahan3-6, 4-6 prehradetail zápasu
10.04.19
1. kolo
vs. Noelia Bouzo Zanotti6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Izrael W15 Tel - tvrdý
26.03.19
1. kolo
vs. Marianna Zakarlyuk0-6, 5-7 prehradetail zápasu
Kazakhstan W15 Shymkent - tvrdý I.
20.02.19
1. kolo
vs. Tamara Curovic4-6, 0-6 prehradetail zápasu
19.02.19
kvalifik.
vs. Yuval Keren6-3, 6-2 výhradetail zápasu
18.02.19
1. kolo kval.
vs. Mariya Poduraeva6-4, 2-1, Mariya Poduraeva - skrečvýhradetail zápasu
Kazakhstan W15 Shymkent - tvrdý I.
11.02.19
1. kolo kval.
vs. Yelizaveta Karlova0-6, 4-6 prehradetail zápasu
JAR Stellenbosch - tvrdý
01.12.18
semifinále
vs. Alice Gillan1-6, 6-1, 0-6 prehradetail zápasu
30.11.18
štvrťfinále
vs. Katharina Hering7-63, 6-2 výhradetail zápasu
29.11.18
2. kolo
vs. Dewi Dijkman6-3, 6-1 výhradetail zápasu
27.11.18
1. kolo
vs. Tricia Mar6-1, 6-2 výhradetail zápasu
<