ZÁPAS
10.02.20 | 1. kolo kval. | Aneta Laboutkova | Olga Saez Larra | - nenastúpil(a/i) | W25 Trnava | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Aneta Laboutkova vs. Olga Saez Larra - Vzájomné zápasy
10.02.20 | 1. kolo kval. | Aneta Laboutkova | Olga Saez Larra | Olga Saez Larra - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | W25 Trnava | tvrdý I. |
Aneta Laboutkova form & Olga Saez Larra form
Aneta Laboutkova - posledné zápasy
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Mia Pohankova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Hannah Klugman | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Martina Okalova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Martina Okalova | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Julie Pastikova | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Koge - antuka | ||||
04.08.23 štvrťfinále | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Mille Johanna Moerk | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 6-1, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Phillippa Preugschat | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Nika Radisic | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Olga Saez Larra - posledné zápasy
W25 Zaragoza - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Kimmi Hance | 6-0, 6-75, 10-7 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ananya Vartak | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Madrid - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
17.10.21 2. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Marbella - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Marine Partaud | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
26.08.21 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.21 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
19.08.21 2. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.08.21 1. kolo | vs. Nora Ayala Serra | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
10.08.21 kvalifik. | vs. Francisca Jorge | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.08.21 2. kolo kval. | vs. Martina Colmegna | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Julieta Estable | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
13.07.21 kvalifik. | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Ines Nicault | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Lisbon - tvrdý | ||||
06.07.21 1. kolo | vs. Junri Namigata | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Palma - tvrdý | ||||
02.07.21 štvrťfinále | vs. Lulu Sun | 7-65, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
01.07.21 2. kolo | vs. Na-Lae Han | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.06.21 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
17.06.21 2. kolo | vs. Himari Sato | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
15.06.21 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
10.06.21 2. kolo | vs. Na-Lae Han | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
09.06.21 1. kolo | vs. Katrina Scott | 2-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
W60+H La - antuka | ||||
10.05.21 kvalifik. | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.05.21 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Julyette Steur | 4-6, 6-2, 12-10 | detail zápasu | |
W25 Oeiras - antuka | ||||
21.04.21 2. kolo | vs. Eva Guerrero Alvarez | 1-6, 3-6 | detail zápasu |