ZÁPAS
15.07.19 | 1. kolo kval. | Aneta Laboutkova | Ivana Sebestova | 6-3, 6-3 | W25 Olomouc | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Aneta Laboutkova vs. Ivana Sebestova - Vzájomné zápasy
15.07.19 | 1. kolo kval. | Aneta Laboutkova | Ivana Sebestova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | W25 Olomouc | antuka |
Aneta Laboutkova form & Ivana Sebestova form
Aneta Laboutkova - posledné zápasy
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Mia Pohankova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Hannah Klugman | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Martina Okalova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Martina Okalova | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Julie Pastikova | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Koge - antuka | ||||
04.08.23 štvrťfinále | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Mille Johanna Moerk | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 6-1, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Phillippa Preugschat | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Nika Radisic | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Ivana Sebestova - posledné zápasy
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. En Shuo Liang | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Rebecca Munk Mortensen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Jana Otzipka | 7-5, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Laura Mair | 6-1, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Liza Simak | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Tereza Smitkova | 1-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Zuzana Sopkova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-2, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Oana Gavrila | 5-7, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Mia Ristic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Yana Morderger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Radka Zelnickova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 6-3, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Angelica Moratelli | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ania Hertel | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Rasheeda Mcadoo | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
19.07.23 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 7-5, 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 7-60, 6-1 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Emma Tothova | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Zuzanna Bednarz | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
14.07.23 štvrťfinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 3-6 | detail zápasu |