ZÁPAS
09.07.19 | 1. kolo | Aneta Laboutkova | Elena-Teodora Cadar | 6-3, 6-3 | W15 Bucharest | antuka |
ŠTATISTIKY
Aneta Laboutkova | Elena-Teodora Cadar | |
1. podanie % | 39/63 (62%) | 40/63 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/39 (64%) | 21/40 (53%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/24 (46%) | 8/23 (35%) |
Vyhrané break-bally | 6/13 (46%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 34/63 (54%) | 27/63 (43%) |
Vyhrané body celkom | 70/126 (56%) | 56/126 (44%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esá | 2 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Aneta Laboutkova | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Elena-Teodora Cadar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Aneta Laboutkova | 0-2 | |
0-0, 15-0, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Elena-Teodora Cadar | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Aneta Laboutkova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
3-2 | Elena-Teodora Cadar | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Aneta Laboutkova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
5-2 | Elena-Teodora Cadar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Aneta Laboutkova | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Elena-Teodora Cadar | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Aneta Laboutkova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], A-40 | ||
2-0 | Elena-Teodora Cadar | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aneta Laboutkova | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Elena-Teodora Cadar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, A-40[BP] | ||
Aneta Laboutkova | 5-0 | |
0-0 | ||
5-1 | Elena-Teodora Cadar | |
0-0, 0-15 | ||
Aneta Laboutkova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Aneta Laboutkova vs. Elena-Teodora Cadar - Vzájomné zápasy
09.07.19 | 1. kolo | Aneta Laboutkova | Elena-Teodora Cadar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | W15 Bucharest | antuka |
Aneta Laboutkova form & Elena-Teodora Cadar form
Aneta Laboutkova - posledné zápasy
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Mia Pohankova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Hannah Klugman | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Martina Okalova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Martina Okalova | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Julie Pastikova | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Koge - antuka | ||||
04.08.23 štvrťfinále | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Mille Johanna Moerk | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 6-1, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Phillippa Preugschat | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Nika Radisic | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Elena-Teodora Cadar - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Mana Ayukawa | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Aely Arai | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.02.24 finále | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.02.24 štvrťfinále | vs. Yasmin Ezzat | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Elena Pridankina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Anna Sedysheva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Khruleva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Lara Salden | Lara Salden - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Le Yi Liu | 7-5, 6-74, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Arina Bulatova | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.10.23 finále | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.10.23 semifinále | vs. Klaudija Bubelyte | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
13.10.23 štvrťfinále | vs. Maya Drozd | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.10.23 finále | vs. Sandra Samir | 7-5, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Gio Jang | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.09.23 finále | vs. Sandra Samir | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu |