Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
08.01.89, 35 rokov
08.01.89, 35 rokov
Aneta Kladivova vs. Stepanka Skacelova - Vzájomné zápasy
13.06.16 | 2. kolo kval. | Aneta Kladivova | Stepanka Skacelova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Prerov | antuka |
Aneta Kladivova form & Stepanka Skacelova form
Aneta Kladivova - posledné zápasy
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Jamie Loeb | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Veronika Podrez | 2-6, - Aneta Kladivova - skreč | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Lea Bathellier | 6-2, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 0-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Katarina Stresnakova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
12.10.23 štvrťfinále | vs. Guillermina Naya | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Francisca Jorge | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Katarina Jokic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Nadiya Kolb | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Lara Salden | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Mana Kawamura | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Stepanka Skacelova - posledné zápasy
Dijon - tvrdý I. | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Tereza Prochazkova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Trnava - tvrdý I. | ||||
06.02.17 2. kolo kval. | vs. Laura Maluniakova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Jovana Trickovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Hilda Melander | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Zuzanna Wilk | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
12.09.16 kvalifik. | vs. Vanessa Timm | 2-6, 6-4, 0-2, - Stepanka Skacelova - skreč | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Nikola Tomanova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
13.06.16 1. kolo kval. | vs. Nelly Vlachopulosova | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
13.06.16 2. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 0-6 | detail zápasu |