ZÁPAS
15.12.18 | 1. kolo kval. | Aneta Kladivova | Pauline Wuarin | 7-65, 6-75, 7-5 | Ortisei | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Aneta Kladivova | Pauline Wuarin | |
1. podanie % | 72/132 (55%) | 99/136 (73%) |
Vyhrané body z 1.podania | 56/72 (78%) | 65/99 (66%) |
Vyhrané body z 2.podania | 34/60 (57%) | 20/37 (54%) |
Vyhrané break-bally | 3/15 (20%) | 2/14 (14%) |
Vyhrané body z returnu | 51/136 (38%) | 42/132 (32%) |
Vyhrané body celkom | 141/268 (53%) | 127/268 (47%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esá | 20 | 4 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Pauline Wuarin | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aneta Kladivova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Pauline Wuarin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
2-1 | Pauline Wuarin | |
0-0, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
2-2 | Pauline Wuarin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Aneta Kladivova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-3 | Pauline Wuarin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
4-3 | Pauline Wuarin | |
4-4 | Pauline Wuarin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
5-4 | Pauline Wuarin | |
0-0, 15-40, 30-40 | ||
5-5 | Pauline Wuarin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-5 | Pauline Wuarin | |
0-0, 40-40, 40-A | ||
6-6 | Pauline Wuarin | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 4-1, 4-2, 4-3, 5-3, 6-3, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
Aneta Kladivova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Pauline Wuarin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
2-0 | Pauline Wuarin | |
0-0, 15-40 | ||
2-1 | Pauline Wuarin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Aneta Kladivova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Pauline Wuarin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Aneta Kladivova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Pauline Wuarin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aneta Kladivova | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-5 | Pauline Wuarin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Aneta Kladivova | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Pauline Wuarin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aneta Kladivova | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 5-5, 5-6 | ||
6-75 |
3 | ||
0-0 | Pauline Wuarin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aneta Kladivova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Pauline Wuarin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
1-2 | Pauline Wuarin | |
1-3 | Pauline Wuarin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
2-3 | Pauline Wuarin | |
0-0, 40-30[BP] | ||
3-3 | Pauline Wuarin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
4-3 | Pauline Wuarin | |
0-0, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
4-4 | Pauline Wuarin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Aneta Kladivova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Pauline Wuarin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-5 | Pauline Wuarin | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Aneta Kladivova vs. Pauline Wuarin - Vzájomné zápasy
15.12.18 | 1. kolo kval. | Aneta Kladivova | Pauline Wuarin | 7-65, 6-75, 7-5 | detail zápasu | Ortisei | tvrdý I. |
Aneta Kladivova form & Pauline Wuarin form
Aneta Kladivova - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Dominika Salkova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Jamie Loeb | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Veronika Podrez | 2-6, - Aneta Kladivova - skreč | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Lea Bathellier | 6-2, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 0-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Katarina Stresnakova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
12.10.23 štvrťfinále | vs. Guillermina Naya | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Francisca Jorge | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Katarina Jokic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Nadiya Kolb | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Lara Salden | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 6-76, 3-6 | detail zápasu |
Pauline Wuarin - posledné zápasy
W25 Verbier - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Kamila Kashaeva | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
28.07.21 1. kolo | vs. Laura Radakovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Les - tvrdý | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.07.21 kvalifik. | vs. Mariya Kostyuk | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Contrexeville - antuka | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
03.07.20 1. kolo | vs. Lulu Sun | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Shalimova | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.02.20 kvalifik. | vs. Anna Gabric | 2-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 6-2, 2-0, Kristina Milenkovic - skreč | detail zápasu | |
W25 Grenoble - tvrdý I. | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Carole Monnet | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.20 1. kolo | vs. Gemma Negre Sanchez | 6-3, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
28.01.20 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.01.20 2. kolo kval. | vs. Marie Villet | 2-6, 6-1, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Diana Demidova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Colina - antuka | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Melanie Stokke | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Asuncion - antuka | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Maria Mateas | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Cucuta - antuka | ||||
21.10.19 1. kolo | vs. Emiliana Arango | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
10.10.19 1. kolo | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 6-75, 3-3, - Pauline Wuarin - skreč | detail zápasu | |
W15 Santiago - antuka | ||||
04.10.19 štvrťfinále | vs. Julia Riera | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.19 2. kolo | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 3-6, 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Alexa Pitt | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
30.09.19 kvalifik. | vs. Catalina Paz Arce Riquelme | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Karin Kennel | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 5-7, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Chiara Merico | 6-3, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Oldenzaal - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Constance Sibille | 3-5, - Pauline Wuarin - skreč | detail zápasu | |
Lausanne - antuka | ||||
14.07.19 kvalifik. | vs. Barbara Haas | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.07.19 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Contrexeville - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 0-6, 3-6 | detail zápasu |