ZÁPAS
21.01.18 | 1. kolo kval. | Aneta Kladivova | Linda Prenkovic | 7-5, 6-2 | Stuttgart Stammheim | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Aneta Kladivova vs. Linda Prenkovic - Vzájomné zápasy
21.01.18 | 1. kolo kval. | Aneta Kladivova | Linda Prenkovic | 7-5, 6-2 | detail zápasu | Stuttgart Stammheim | tvrdý I. |
Aneta Kladivova form & Linda Prenkovic form
Aneta Kladivova - posledné zápasy
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Jamie Loeb | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Veronika Podrez | 2-6, - Aneta Kladivova - skreč | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Lea Bathellier | 6-2, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 0-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Katarina Stresnakova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
12.10.23 štvrťfinále | vs. Guillermina Naya | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Francisca Jorge | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Katarina Jokic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Nadiya Kolb | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Lara Salden | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Mana Kawamura | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Linda Prenkovic - posledné zápasy
W15 Oldenzaal - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Anna Maria Jovanovic | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
29.07.19 kvalifik. | vs. Emily Casteleyn | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.04.19 kvalifik. | vs. Mihaela Lorena Marculescu | 2-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Paula Prehn | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.04.19 1. kolo | vs. Katyarina Paulenka | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
01.11.18 2. kolo | vs. Jelena Simic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.18 1. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
29.10.18 kvalifik. | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ashkelon - tvrdý | ||||
09.10.18 kvalifik. | vs. Koral Koldobski | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
09.10.18 1. kolo | vs. Emily Seibold | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.10.18 2. kolo kval. | vs. Sabrina Kalandarov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Melilla - antuka | ||||
28.09.18 semifinále | vs. Julia Payola | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.18 štvrťfinále | vs. Ivania Martinich | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
26.09.18 2. kolo | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.18 1. kolo | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Badenweiler - antuka | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Sofia Nami Samavati | 6-2, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Altenkirchen - koberec | ||||
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Stuttgart Stammheim - tvrdý I. | ||||
21.01.18 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Middelkerke - antuka | ||||
29.08.17 1. kolo | vs. Vanessa Pinto | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Braunschweig - antuka | ||||
23.08.17 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.08.17 kvalifik. | vs. Charlotte Roemer | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Eva Lys | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
14.08.17 kvalifik. | vs. Sanaz Marand | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 4-0, Lena Ruppert - skreč | detail zápasu | |
Porto - antuka | ||||
01.08.17 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Horb - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Yuki Kristina Chiang | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
12.07.17 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.17 kvalifik. | vs. Angelina Shakhraychuk | 2-4, - Linda Prenkovic - skreč | detail zápasu | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Mariagiovanna Nanti | 6-1, 6-3 | detail zápasu |