ZÁPAS
19.12.17 | 1. kolo | Andrina Peer | Maria Paulina Perez Garcia | 6-2, 6-3 | Luque | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Andrina Peer | Maria Paulina Perez Garcia | |
1. podanie % | 39/55 (71%) | 37/49 (76%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/39 (69%) | 18/37 (49%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/16 (50%) | 7/12 (58%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 24/49 (49%) | 20/55 (36%) |
Vyhrané body celkom | 59/104 (57%) | 45/104 (43%) |
Dvojchyby | 6 | 4 |
Esá |
ŠTATISTIKY
Švajčiarsko
28.04.98, 25 rokov
28.04.98, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Andrina Peer vs. Maria Paulina Perez Garcia - Vzájomné zápasy
19.12.17 | 1. kolo | Andrina Peer | Maria Paulina Perez Garcia | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Luque | tvrdý |
Andrina Peer form & Maria Paulina Perez Garcia form
Andrina Peer - posledné zápasy
Ortisei - tvrdý I. | ||||
17.12.18 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.12.18 kvalifik. | vs. Rubina Marta De Ponti | 3-6, 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
15.12.18 1. kolo kval. | vs. Viktoria Surova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
06.12.18 2. kolo | vs. Madison Westby | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.12.18 1. kolo | vs. Shannon Cox | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
29.11.18 2. kolo | vs. Katharina Hering | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.18 1. kolo | vs. Klaudia Wira | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
20.11.18 1. kolo | vs. Shannon Cox | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Cordenons - antuka | ||||
07.11.18 2. kolo | vs. Nika Radisic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.11.18 1. kolo | vs. Lea Jurkovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Elina Vikhryanova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
24.10.18 1. kolo | vs. Margaux Bovy | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Oona Orpana | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Joanne Zuger | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Badenweiler - antuka | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Nora Niedmers | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Biella - antuka | ||||
30.07.18 kvalifik. | vs. Lucie Petruzelova | 7-5, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.07.18 2. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-72, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
16.07.18 1. kolo | vs. Tereza Koplova | 7-67, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
02.07.18 2. kolo kval. | vs. Dia Evtimova | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Lara Schmidt | Lara Schmidt - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Verbier - antuka | ||||
25.06.18 1. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Klosters - antuka | ||||
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Nadine Keller | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Arabella Koller | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
Gothenburg - antuka | ||||
14.05.18 1. kolo kval. | vs. Anna Popescu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Akko - tvrdý | ||||
30.04.18 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Chiasso - antuka | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Daniela Vukovic | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Le Havre - antuka | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Tereza Koplova | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Gonesse - antuka | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Julia Payola | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
19.02.18 1. kolo | vs. Quinn Gleason | 1-6, 0-6 | detail zápasu |
Maria Paulina Perez Garcia - posledné zápasy
W50 Mexico - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Ana Candiotto | 6-3, 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Elda Lara Cruz | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Vacaria - antuka | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 6-70, 0-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.12.23 kvalifik. | vs. Catarina Ibiraba Melleiro | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Luiza Eidelvein | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Barranquilla - tvrdý | ||||
14.08.23 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 6-4, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Isabella Kruger | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Mosquera - antuka | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Francesca Jones | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
14.03.23 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60+H Irapuato - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Jamie Loeb | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Mexico - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Rina Saigo | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Cali - antuka | ||||
31.01.23 1. kolo | vs. Xiaodi You | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Buenos - antuka | ||||
17.01.23 1. kolo | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Buenos - antuka | ||||
11.01.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.23 1. kolo | vs. Chiara Di Genova | 6-1, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Lima - antuka | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Barranquilla - tvrdý | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Johanne Svendsen | 2-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Ibague - antuka | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Julia Riera | 3-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Bucaramanga - antuka | ||||
21.10.22 štvrťfinále | vs. Sofia Sewing | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.22 2. kolo | vs. Alexandra Riley | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Alessandra Caceres | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Guayaquil - antuka | ||||
01.10.22 semifinále | vs. Sofia Sewing | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.09.22 štvrťfinále | vs. Laura D Arciniegas | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
29.09.22 2. kolo | vs. Smriti Bhasin | 6-77, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
27.09.22 1. kolo | vs. Shria Atturu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Guayaquil - antuka | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Camila Romero | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
21.09.22 1. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
27.08.22 semifinále | vs. Solana Sierra | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.08.22 štvrťfinále | vs. Jantje Tilbuerger | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu |