ZÁPAS
27.05.18 | 2. kolo kval. | Andrijana Stoilkovic | Milana Spremo | 6-2, - skreč | Nis | antuka |
ŠTATISTIKY
Srbsko
13.05.00, 23 rokov
13.05.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Andrijana Stoilkovic vs. Milana Spremo - Vzájomné zápasy
27.05.18 | 2. kolo kval. | Andrijana Stoilkovic | Milana Spremo | 6-2, Milana Spremo - skreč | detail zápasu | Nis | antuka |
Andrijana Stoilkovic form & Milana Spremo form
Andrijana Stoilkovic - posledné zápasy
W15 Cairo - antuka | ||||
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Salma Raslan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Hla El-Sakka | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Merna Refaat | 6-75, 6-73 | detail zápasu | |
20.07.21 kvalifik. | vs. Dareen Elleithy | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Hla El-Sakka | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Dalia Sherif | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Melisa Senli | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Dareen Elleithy | 0-2, - Andrijana Stoilkovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Angelika Shapovalova | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Rita Atik | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Adrienn Horvath | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Taisya Pachkaleva | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Katarina Jelusic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
24.09.18 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Nevena Sokovic | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
20.08.18 kvalifik. | vs. Nika Zupancic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Katarina Dukic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
11.07.18 1. kolo | vs. Barbara Bonic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.07.18 kvalifik. | vs. Maria Victoria Negoita | 3-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Darija Mladenovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Sara Gvozdenovic | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Kristina Novak | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.06.18 1. kolo kval. | vs. Katarina Kostic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Paula Baranano | 1-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Mila Mejic | 6-0, 4-6, 7-66 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
30.05.18 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.05.18 kvalifik. | vs. Paula Mihaela Onita | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Milana Spremo - posledné zápasy
Banja Luka - antuka | ||||
09.06.18 semifinále | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.06.18 štvrťfinále | vs. Cemre Anil | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
07.06.18 2. kolo | vs. Masa Jovanovic | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
06.06.18 1. kolo | vs. Tadeja Majeric | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Andrijana Stoilkovic | 2-6, - Milana Spremo - skreč | detail zápasu | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Nina Zdravkovic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
06.03.18 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
27.02.18 1. kolo | vs. Vasiliki Karvouni | 0-2, - Milana Spremo - skreč | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Martina Biagianti | 0-4, - Milana Spremo - skreč | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
04.12.17 kvalifik. | vs. Kristina Miletic | 6-1, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
21.11.17 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
16.11.17 2. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.17 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
10.08.17 2. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
08.08.17 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Targu Jiu - antuka | ||||
03.08.17 2. kolo | vs. Elena Bogdan | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.08.17 1. kolo | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Targu Jiu - antuka | ||||
26.07.17 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-71, 0-6 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
14.06.17 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 3-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
07.06.17 1. kolo | vs. Irina Fetecau | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
04.06.17 finále | vs. Sandra Jamrichova | 1-6, 0-3, - Milana Spremo - skreč | detail zápasu | |
03.06.17 semifinále | vs. Despina Papamichail | 7-5, Despina Papamichail - skreč | detail zápasu | |
02.06.17 štvrťfinále | vs. Kristina Ostojic | 7-5, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
01.06.17 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
31.05.17 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Podgorica - antuka | ||||
20.09.16 1. kolo | vs. Giulia Gatto-Monticone | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.09.16 kvalifik. | vs. Iana Tishchenko | 6-3, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Dunja Stamenkovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Hodmezovasarhely - antuka | ||||
13.09.16 1. kolo | vs. Jesika Maleckova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Michaela Honcova | 3-6, 6-72 | detail zápasu |