ZÁPAS
29.08.16 | 1. kolo kval. | Andreia Beberechi | Teodora Elena Radu | 6-1, 7-5 | Mamaia | antuka |
ŠTATISTIKY
Rumunsko
17.02.97, 27 rokov
17.02.97, 27 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
22.05.98, 25 rokov
22.05.98, 25 rokov
Andreia Beberechi vs. Teodora Elena Radu - Vzájomné zápasy
29.08.16 | 1. kolo kval. | Andreia Beberechi | Teodora Elena Radu | 6-1, 7-5 | detail zápasu | Mamaia | antuka |
Andreia Beberechi form & Teodora Elena Radu form
Andreia Beberechi - posledné zápasy
W15 Cairo - antuka | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
26.11.19 kvalifik. | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
13.10.19 kvalifik. | vs. Diana Krasnova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ofakim - tvrdý | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-4, 1-6, - Andreia Beberechi - skreč | detail zápasu | |
Ashkelon - tvrdý | ||||
08.10.18 kvalifik. | vs. Noelly Longi Nsimba | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.10.18 2. kolo kval. | vs. Lorin Tilipman | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Herzlia - tvrdý | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Haley Giavara | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.09.18 kvalifik. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Justyna Malatinska | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
20.08.18 kvalifik. | vs. Iana Tishchenko | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Maria Alexandra Medeea Popescu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Ecaterina Malai | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Ksenia Kolesnikova | 6-3, 1-6, 0-1, - Andreia Beberechi - skreč | detail zápasu | |
Tampere - antuka | ||||
24.07.18 kvalifik. | vs. Irina Kuzmina | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Lotta Heiskanen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Parnu - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Saara Orav | 7-5, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.18 kvalifik. | vs. Jekaterina Sagejeva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Anna Marija Bukina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
10.07.18 kvalifik. | vs. Veronica Napolitano | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Nadezhda Kostova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Curtea De - antuka | ||||
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Gabriela Ana Maria Davidescu | 7-65, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Denisa Elena Gheorghe | 6-2, 2-0, Denisa Elena Gheorghe - skreč | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
02.05.18 1. kolo | vs. Nermeen Shawky | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Minami Akiyama | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.04.18 kvalifik. | vs. Sem Wensveen | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Lina Boylan | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Teodora Elena Radu - posledné zápasy
Targu Jiu - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Barbora Kijasova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Targu Jiu - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Alexandra Diana Braga | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Mamaia - antuka | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Andreia Beberechi | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Nicoleta Cristina Bajescu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Galati - antuka | ||||
15.08.16 2. kolo kval. | vs. Raisa Alexandra Oprea | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
15.08.16 kvalifik. | vs. Jennifer Luikham | 6-1, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Targu Jiu - antuka | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Paula Mihaela Onita | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Targu Jiu - antuka | ||||
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Aymet Uzcategui | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Targu Jiu - antuka | ||||
18.07.16 1. kolo kval. | vs. Shiran Arol Wiegand | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Focsani - antuka | ||||
27.06.16 2. kolo kval. | vs. Alexandra Maria Staiculescu | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.06.16 kvalifik. | vs. Gabriela Duca | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
13.06.16 1. kolo kval. | vs. Phillis Vanenburg | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Galati - antuka | ||||
23.05.16 2. kolo kval. | vs. Maria Toma | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Galati - antuka | ||||
16.05.16 2. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Mamaia - antuka | ||||
24.08.15 1. kolo kval. | vs. Patricia Eftenoiu | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.15 2. kolo kval. | vs. Mariana Galben | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
17.08.15 1. kolo kval. | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
10.08.15 2. kolo kval. | vs. Chiara Catini | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
Targu Jiu - antuka | ||||
03.08.15 1. kolo kval. | vs. Raluca Ciufrila | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Targu Jiu - antuka | ||||
27.07.15 1. kolo kval. | vs. Ioana Bogdan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
27.07.15 2. kolo kval. | vs. Giulia Pairone | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Targu Jiu - antuka | ||||
20.07.15 1. kolo kval. | vs. Andreea Cula | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Galati - antuka | ||||
25.05.15 1. kolo kval. | vs. Maria Toma | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
08.09.14 1. kolo kval. | vs. Paula Bianca Andrei | 4-6, 4-6 | detail zápasu |