ZÁPAS
17.08.19 | semifinále | Andreea Prisacariu | Aurora Zantedeschi | 6-1, 6-0 | W15 Tabarka | antuka |
ŠTATISTIKY
Andreea Prisacariu | Aurora Zantedeschi | |
1. podanie % | 37/53 (70%) | 23/36 (64%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/37 (70%) | 9/23 (39%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/16 (56%) | 4/13 (31%) |
Vyhrané break-bally | 5/5 (100%) | 0/5 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 23/36 (64%) | 18/53 (34%) |
Vyhrané body celkom | 58/89 (65%) | 31/89 (35%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Andreea Prisacariu | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
3-0 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Andreea Prisacariu | 4-0 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
5-0 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Andreea Prisacariu | 5-1 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Aurora Zantedeschi | |
0-0 | ||
Andreea Prisacariu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
2-0 | Aurora Zantedeschi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andreea Prisacariu | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Aurora Zantedeschi | |
Andreea Prisacariu | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Andreea Prisacariu vs. Aurora Zantedeschi - Vzájomné zápasy
21.02.21 | finále | Andreea Prisacariu | Aurora Zantedeschi | 6-3, 7-5 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
25.08.19 | finále | Andreea Prisacariu | Aurora Zantedeschi | 2-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
17.08.19 | semifinále | Andreea Prisacariu | Aurora Zantedeschi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Andreea Prisacariu form & Aurora Zantedeschi form
Andreea Prisacariu - posledné zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
28.03.24 1. kolo | vs. Emma Lene | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 5-7, 7-61, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 3-6, 6-1, 6-71 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 finále | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
02.02.24 štvrťfinále | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Anika Jaskova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.01.24 finále | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Pia Lovric | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
26.01.24 štvrťfinále | vs. Ela Nala Milic | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Sara Dols | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Emma Ottavia Ghirardato | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 2. kolo | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
18.12.23 semifinále | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-4, 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
16.12.23 štvrťfinále | vs. Nadine Keller | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Lara Salden | 6-74, 6-5, Lara Salden - skreč | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
08.12.23 štvrťfinále | vs. Diana Martynov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Michaela Laki | 6-3, 6-72, 6-4 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Sarah Van Emst | 3-6, 3-4, - Andreea Prisacariu - skreč | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Martina Spigarelli | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-2, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Merna Refaat | 6-1, 6-73, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 0-1, - Andreea Prisacariu - skreč | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Ganja | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Aurora Zantedeschi - posledné zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Diana Demidova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Mara Gae | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Anja Stankovic | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Krystyna Pochtovyk | 7-61, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Pia Lovric | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-4, 1-6, 0-3, - Aurora Zantedeschi - skreč | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Lara Pfeifer | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Federica Bilardo | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 7-67, 4-0, Sinja Kraus - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
27.08.23 finále | vs. Mia Ristic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.08.23 semifinále | vs. Sofia Shapatava | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.23 štvrťfinále | vs. Camilla Rosatello | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Timea Jaruskova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 3-6 | detail zápasu |