ZÁPAS
30.05.17 | 1. kolo | Andrea Renee Villarreal | Ha Eun Lim | 6-0, 6-1 | Sangju | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Andrea Renee Villarreal | Ha Eun Lim | |
1. podanie % | 21/35 (60%) | 34/42 (81%) |
Vyhrané body z 1.podania | 19/21 (90%) | 11/34 (32%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/14 (43%) | 3/8 (38%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 28/42 (67%) | 10/35 (29%) |
Vyhrané body celkom | 53/77 (69%) | 24/77 (31%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kórea
28.03.98, 26 rokov
28.03.98, 26 rokov
Andrea Renee Villarreal vs. Ha Eun Lim - Vzájomné zápasy
30.05.17 | 1. kolo | Andrea Renee Villarreal | Ha Eun Lim | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Sangju | tvrdý |
Andrea Renee Villarreal form & Ha Eun Lim form
Andrea Renee Villarreal - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.04.21 2. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.04.21 1. kolo | vs. Stacey Fung | 7-65, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.03.21 1. kolo | vs. Karman Kaur Thandi | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.03.21 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 5-7, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.03.21 kvalifik. | vs. Kelia Le Bihan | 6-1, 6-74, 8-10 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Newport - tvrdý | ||||
02.03.21 1. kolo kval. | vs. Andrea Gamiz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Orlando - antuka | ||||
12.11.19 kvalifik. | vs. Nastja Kolar | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Mary Jean Brumfield | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W80 Tyler - tvrdý | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Sophia Whittle | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
W80 Macon - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Whitney Osuigwe | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.10.19 kvalifik. | vs. Emerald Able | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Shelby Prince | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Waco - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Vladica Babic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Hilton - antuka | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Nina Stadler | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Deniz Khazaniuk | 0-6, 7-65, 7-68 | detail zápasu | |
W60 Charleston - antuka | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Ashley Kratzer | 6-2, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Lubbock - tvrdý | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.09.19 1. kolo | vs. Sarah Lee | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - antuka | ||||
23.08.19 štvrťfinále | vs. Katerina Stewart | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Camila Romero | 6-0, 7-62 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Marcela Zacarias | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Fort - tvrdý | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Nagi Hanatani | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Alexandra Osborne | 6-3, 6-77, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Evansville - tvrdý | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Alexandra Osborne | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Denver - tvrdý | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Usue Maitane Arconada | 6-3, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Sumter - tvrdý | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Hailey Baptiste | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Bethany - antuka | ||||
04.06.19 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Zoe Gwen Scandalis | 3-6, 0-6 | detail zápasu |
Ha Eun Lim - posledné zápasy
Sangju - tvrdý | ||||
30.05.17 1. kolo | vs. Andrea Renee Villarreal | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sangju - tvrdý | ||||
20.06.16 2. kolo kval. | vs. En Su Youn | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
20.06.16 kvalifik. | vs. Sunae Ji | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
07.09.15 1. kolo kval. | vs. Hyo Jung Kim | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.09.15 1. kolo | vs. Yuqi Sheng | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.09.15 2. kolo kval. | vs. Kim Ha-Nul | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
07.09.15 kvalifik. | vs. Eunji Lim | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
31.08.15 2. kolo kval. | vs. Eun Se Jang | 1-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Incheon - tvrdý | ||||
15.06.15 1. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Goyang - tvrdý | ||||
08.06.15 2. kolo kval. | vs. Hanna Chang | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
01.09.14 2. kolo kval. | vs. Jin Yoo | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Incheon - tvrdý | ||||
05.05.14 2. kolo kval. | vs. Chang Liu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.05.14 1. kolo kval. | vs. Sangbong Bark | 6-0, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
Yeong Wol - tvrdý | ||||
03.09.12 1. kolo kval. | vs. Zi-Xuan Ma | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Yeong Wol - tvrdý | ||||
27.08.12 2. kolo kval. | vs. Hyejin Lee | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.12 1. kolo kval. | vs. Kyung Ohk Park | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
28.05.12 1. kolo kval. | vs. Jin-A Lee | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Changwon - tvrdý | ||||
21.05.12 1. kolo kval. | vs. Hyun-Hui Hong | 0-6, 2-6 | detail zápasu |