ZÁPAS
04.02.20 | kvalifik. | Andrea Lazaro Garcia | Aneta Laboutkova | 6-3, 6-4 | W25 Trnava | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Andrea Lazaro Garcia | Aneta Laboutkova | |
1. podanie % | 42/64 (66%) | 37/63 (59%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/42 (64%) | 21/37 (57%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/22 (64%) | 11/26 (42%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 31/63 (49%) | 23/64 (36%) |
Vyhrané body celkom | 72/127 (57%) | 55/127 (43%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá | 3 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
2-1 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, 40-A | ||
Andrea Lazaro Garcia | 2-2 | |
0-0 | ||
2-3 | Aneta Laboutkova | |
Andrea Lazaro Garcia | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-3 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andrea Lazaro Garcia | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Aneta Laboutkova | |
0-0 | ||
Andrea Lazaro Garcia | 0-1 | |
0-0, 15-0 | ||
1-1 | Aneta Laboutkova | |
0-0 | ||
Andrea Lazaro Garcia | 2-1 | |
0-0, 15-15 | ||
3-1 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Andrea Lazaro Garcia | 3-2 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-3 | Aneta Laboutkova | |
0-0 | ||
Andrea Lazaro Garcia | 3-4 | |
4-4 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Andrea Lazaro Garcia | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Andrea Lazaro Garcia vs. Aneta Laboutkova - Vzájomné zápasy
04.02.20 | kvalifik. | Andrea Lazaro Garcia | Aneta Laboutkova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | W25 Trnava | tvrdý I. |
Andrea Lazaro Garcia form & Aneta Laboutkova form
Andrea Lazaro Garcia - posledné zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, - Andrea Lazaro Garcia - skreč | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
24.02.24 štvrťfinále | vs. Francesca Jones | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.02.24 2. kolo | vs. Sada Nahimana | 2-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
22.02.24 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Marie Benoit | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Ariana Geerlings | 7-62, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.01.24 finále | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-2, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
26.01.24 štvrťfinále | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Aya El Aouni | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Polona Hercog | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Celine Simunyu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Boyoung Jeong | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Enola Chiesa | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-76, 1-4, - Andrea Lazaro Garcia - skreč | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 7-65, 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
12.10.23 štvrťfinále | vs. Lois Boisson | 7-5, 6-70, 0-6 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 4-0, Carlota Martinez Cirez - skreč | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 7-5, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Matilde Jorge | 5-7, 6-1, 6-4 | detail zápasu |
Aneta Laboutkova - posledné zápasy
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Mia Pohankova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Hannah Klugman | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Martina Okalova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Martina Okalova | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Julie Pastikova | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Koge - antuka | ||||
04.08.23 štvrťfinále | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Mille Johanna Moerk | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 6-1, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Phillippa Preugschat | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Nika Radisic | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu |