INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Andrea Koch-Benvenuto vs. Yuuki Tanaka - Vzájomné zápasy
09.03.15 | 1. kolo | Andrea Koch-Benvenuto | Yuuki Tanaka | 7-65, 6-4 | detail zápasu | Mildura | tráva |
02.03.15 | 2. kolo | Yuuki Tanaka | Andrea Koch-Benvenuto | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Port Pirie | tvrdý |
Andrea Koch-Benvenuto form & Yuuki Tanaka form
Andrea Koch-Benvenuto - posledné zápasy
Bauru - antuka | ||||
21.04.16 štvrťfinále | vs. Paula Ormaechea | 1-4, - Andrea Koch-Benvenuto - skreč | detail zápasu | |
20.04.16 2. kolo | vs. Daniela Farfan | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.04.16 1. kolo | vs. Flavia Guimaraes Bueno | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Lins - antuka | ||||
13.04.16 2. kolo | vs. Paula Ormaechea | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.04.16 1. kolo | vs. Nathalia Rossi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Sao Jose - antuka | ||||
06.04.16 2. kolo | vs. Paula Ormaechea | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
04.04.16 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Sao Jose - antuka | ||||
30.03.16 2. kolo | vs. Guadalupe Perez Rojas | 3-5, -def. | detail zápasu | |
28.03.16 1. kolo | vs. Barbara Oliveira | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Sao Jose - antuka | ||||
24.03.16 2. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.03.16 štvrťfinále | vs. Fernanda Brito | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.03.16 1. kolo | vs. Julia Fisch | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
30.11.15 2. kolo | vs. Anne Schaefer | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.11.15 1. kolo | vs. Carla Lucero | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
23.11.15 1. kolo | vs. Flavia Guimaraes Bueno | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.15 2. kolo | vs. Daniela Seguel | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bucaramanga - antuka | ||||
19.10.15 2. kolo | vs. Montserrat Gonzalez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.10.15 1. kolo | vs. Laura Sofia Rico Garcia | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Gatineau - tvrdý | ||||
27.07.15 1. kolo | vs. Alexandra Mueller | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Granby - tvrdý | ||||
20.07.15 1. kolo | vs. Alexandra Mueller | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
20.07.15 2. kolo | vs. Johanna Konta | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Zeeland - antuka | ||||
29.06.15 1. kolo | vs. Bernarda Pera | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Breda - antuka | ||||
22.06.15 1. kolo | vs. Sofie Oyen | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
15.06.15 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-711, 0-6 | detail zápasu | |
Essen - antuka | ||||
08.06.15 1. kolo kval. | vs. Dominika Paterova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.06.15 2. kolo kval. | vs. Amra Sadikovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - antuka | ||||
30.03.15 1. kolo | vs. Lizette Cabrera | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
30.03.15 2. kolo | vs. Destanee Aiava | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Mornington - antuka | ||||
23.03.15 1. kolo | vs. Alana Parnaby | 7-5, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mildura - tráva | ||||
09.03.15 2. kolo | vs. Alison Bai | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Yuuki Tanaka - posledné zápasy
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Xinyu Wang | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Mai Minokoshi | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Ayano Shimizu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Miyabi Inoue | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Mai Hontama | 2-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
08.10.19 1. kolo | vs. Ayumi Morita | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Saki Imamura | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Nanao - koberec | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Michiru Furuya | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Tsukuba - tvrdý | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Erina Hayashi | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W80 Granby - tvrdý | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Lizette Cabrera | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.07.19 1. kolo | vs. Risa Ozaki | 2-6, 6-4, 2-1, Risa Ozaki - skreč | detail zápasu | |
W25 Gatineau - tvrdý | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Quinn Gleason | 0-6, 6-77 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Holly Verner | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Saskatoon - tvrdý | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Pamela Montez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
04.06.19 kvalifik. | vs. Na-Ri Kim | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Ji Min Park | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Chanel Simmonds | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.05.19 1. kolo | vs. Mai Minokoshi | 7-5, 6-75, 7-5 | detail zápasu | |
21.05.19 kvalifik. | vs. Kotomi Takahata | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Eun Se Jang | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Kurume - koberec | ||||
18.05.19 semifinále | vs. Yuki Naito | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.05.19 štvrťfinále | vs. Jovana Jovic | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.05.19 2. kolo | vs. Sakura Hondo | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
15.05.19 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Ai Yamaguchi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
13.05.19 kvalifik. | vs. Tara Moore | 2-6, 7-5, 12-10 | detail zápasu | |
W60 Fukuoka - koberec | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Emina Bektas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
10.04.19 1. kolo | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-2 | detail zápasu |