INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Tereza Mrdeza vs. Andrea Gamiz - Vzájomné zápasy
24.09.17 | finále | Andrea Gamiz | Tereza Mrdeza | 5-7, 7-5, 6-2 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
01.12.14 | 2. kolo | Tereza Mrdeza | Andrea Gamiz | 6-2, 5-7, 6-2 | detail zápasu | Merida | tvrdý |
02.06.14 | finále | Andrea Gamiz | Tereza Mrdeza | 3-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | La Marsa | antuka |
Tereza Mrdeza form & Andrea Gamiz form
Tereza Mrdeza - posledné zápasy
W25 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Croissy - tvrdý I. | ||||
30.03.22 2. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-1, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
29.03.22 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Le - antuka | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Joue - tvrdý I. | ||||
04.03.22 štvrťfinále | vs. Magali Kempen | 6-74, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
03.03.22 2. kolo | vs. Marine Szostak | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
01.03.22 1. kolo | vs. Alice Robbe | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Macon - tvrdý I. | ||||
24.02.22 2. kolo | vs. Magali Kempen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.02.22 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
09.02.22 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 7-63, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
03.02.22 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.02.22 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
29.01.22 semifinále | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.01.22 štvrťfinále | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
27.01.22 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.01.22 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.22 1. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60+H Traralgon - tvrdý | ||||
07.01.22 štvrťfinále | vs. Sachia Vickery | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.01.22 2. kolo | vs. Xiyu Wang | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
04.01.22 1. kolo | vs. Roisin Gilheany | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.01.22 kvalifik. | vs. Miriam Kolodziejova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W80+H Les - tvrdý | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tenerife - tvrdý | ||||
16.10.21 1. kolo kval. | vs. Stefanie Voegele | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Wiesbaden - antuka | ||||
21.09.21 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Portoroz - tvrdý | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.21 kvalifik. | vs. Emina Bektas | 4-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Karlsruhe - antuka | ||||
09.09.21 2. kolo | vs. Maryna Zanevska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.09.21 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
07.09.21 kvalifik. | vs. Eva Lys | 6-0, 6-3 | detail zápasu |
Andrea Gamiz - posledné zápasy
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Kimmi Hance | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
03.09.23 kvalifik. | vs. Angelica Moratelli | 7-64, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofya Lansere | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Palma - tvrdý | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Valeria Savinykh | 0-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
La Bisbal - antuka | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Rabat - antuka | ||||
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Wiesbaden - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-1, - Andrea Gamiz - skreč | detail zápasu | |
W80 Zaragoza - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.04.23 kvalifik. | vs. Emma Lene | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Adriana Cortes | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.23 kvalifik. | vs. Carole Monnet | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Carole Monnet | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
14.03.23 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.23 kvalifik. | vs. Jasmin Jebawy | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Mariana Isabel Higuita Barraza | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Monterrey - tvrdý | ||||
25.02.23 1. kolo kval. | vs. Marcela Zacarias | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
06.02.23 kvalifik. | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Johanna Hiesmair | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
11.01.23 1. kolo | vs. Alice Rame | 4-6, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Barranquilla - tvrdý | ||||
02.11.22 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu |