ZÁPAS
24.08.17 | 2. kolo | Andrea Gamiz | Sophia Kovalets | 3-6, 6-2, 7-5 | Hodmezovasarhely | antuka |
ŠTATISTIKY
Andrea Gamiz | Sophia Kovalets | |
1. podanie % | 74/94 (79%) | 62/83 (75%) |
Vyhrané body z 1.podania | 41/74 (55%) | 28/62 (45%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/20 (45%) | 9/21 (43%) |
Vyhrané break-bally | 8/10 (80%) | 7/15 (47%) |
Vyhrané body z returnu | 46/83 (55%) | 44/94 (47%) |
Vyhrané body celkom | 96/177 (54%) | 81/177 (46%) |
Dvojchyby | 4 | 4 |
Esá | 0 | 3 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Andrea Gamiz vs. Sophia Kovalets - Vzájomné zápasy
24.08.17 | 2. kolo | Andrea Gamiz | Sophia Kovalets | 3-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | Hodmezovasarhely | antuka |
Andrea Gamiz form & Sophia Kovalets form
Andrea Gamiz - posledné zápasy
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Kimmi Hance | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
03.09.23 kvalifik. | vs. Angelica Moratelli | 7-64, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofya Lansere | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Palma - tvrdý | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Valeria Savinykh | 0-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
La Bisbal - antuka | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Rabat - antuka | ||||
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Wiesbaden - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-1, - Andrea Gamiz - skreč | detail zápasu | |
W80 Zaragoza - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.04.23 kvalifik. | vs. Emma Lene | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Adriana Cortes | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.23 kvalifik. | vs. Carole Monnet | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Carole Monnet | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
14.03.23 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.23 kvalifik. | vs. Jasmin Jebawy | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Mariana Isabel Higuita Barraza | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Monterrey - tvrdý | ||||
25.02.23 1. kolo kval. | vs. Marcela Zacarias | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
06.02.23 kvalifik. | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Johanna Hiesmair | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
11.01.23 1. kolo | vs. Alice Rame | 4-6, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Barranquilla - tvrdý | ||||
02.11.22 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Sophia Kovalets - posledné zápasy
Manacor - antuka | ||||
07.02.18 1. kolo | vs. Naho Sato | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Zawada - koberec | ||||
15.11.17 1. kolo | vs. Jesika Maleckova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
11.10.17 1. kolo | vs. Eduarda Piai | 1-1, - Sophia Kovalets - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
08.10.17 finále | vs. Georgia Andreea Craciun | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.10.17 semifinále | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.17 štvrťfinále | vs. Ana Biskic | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
05.10.17 2. kolo | vs. Eduarda Piai | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
03.10.17 1. kolo | vs. Katyarina Paulenka | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
16.09.17 semifinále | vs. Miriam Kolodziejova | 7-5, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.09.17 štvrťfinále | vs. Katerina Vankova | 4-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
14.09.17 2. kolo | vs. Johana Markova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.09.17 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Dunakeszi - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Jessika Ponchet | 0-3, - Sophia Kovalets - skreč | detail zápasu | |
Hodmezovasarhely - antuka | ||||
24.08.17 2. kolo | vs. Andrea Gamiz | 6-3, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.08.17 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 6-3, 3-0, Melanie Klaffner - skreč | detail zápasu | |
21.08.17 kvalifik. | vs. Jana Jablonovska | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Anamarija Stevanovic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Horb - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Oana Georgeta Simion | 5-7, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
17.07.17 kvalifik. | vs. Ellen Allgurin | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Middelburg - antuka | ||||
05.07.17 1. kolo | vs. Chayenne Ewijk | 6-3, 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
Lund - antuka | ||||
27.06.17 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ystad - antuka | ||||
21.06.17 2. kolo | vs. Renata Zarazua | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
19.06.17 1. kolo | vs. Maria Petrovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Hodmezovasarhely - antuka | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Emilie Francati | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Essen - antuka | ||||
06.06.17 1. kolo | vs. Kaia Kanepi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Gyor - antuka | ||||
02.05.17 1. kolo | vs. Iga Swiatek | 0-1, - Sophia Kovalets - skreč | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
26.04.17 1. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Radina Rakic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
24.04.17 kvalifik. | vs. Giorgia Marchetti | 7-5, 6-1 | detail zápasu |