ZÁPAS
14.06.17 | 2. kolo | Andrea Gamiz | Silvia Soler-Espinosa | 6-2, 6-1 | Barcelona | antuka |
ŠTATISTIKY
Andrea Gamiz | Silvia Soler-Espinosa | |
1. podanie % | 31/48 (65%) | 24/32 (75%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/31 (65%) | 8/24 (33%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/17 (59%) | 0/8 (0%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 24/32 (75%) | 18/48 (38%) |
Vyhrané body celkom | 54/80 (68%) | 26/80 (33%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Andrea Gamiz vs. Silvia Soler-Espinosa - Vzájomné zápasy
14.06.17 | 2. kolo | Andrea Gamiz | Silvia Soler-Espinosa | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Barcelona | antuka |
Andrea Gamiz form & Silvia Soler-Espinosa form
Andrea Gamiz - posledné zápasy
Billie Jean - antuka | ||||
13.04.24 | vs. Valentina Ponce Serrano | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
12.04.24 | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
10.04.24 | vs. Romina Ccuno | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
09.04.24 | vs. Daniela Seguel | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Kimmi Hance | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
03.09.23 kvalifik. | vs. Angelica Moratelli | 7-64, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofya Lansere | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Palma - tvrdý | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Valeria Savinykh | 0-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
La Bisbal - antuka | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Rabat - antuka | ||||
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Wiesbaden - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-1, - Andrea Gamiz - skreč | detail zápasu | |
W80 Zaragoza - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.04.23 kvalifik. | vs. Emma Lene | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Adriana Cortes | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.23 kvalifik. | vs. Carole Monnet | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Carole Monnet | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
14.03.23 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.23 kvalifik. | vs. Jasmin Jebawy | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Mariana Isabel Higuita Barraza | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Monterrey - tvrdý | ||||
25.02.23 1. kolo kval. | vs. Marcela Zacarias | 4-6, 0-6 | detail zápasu |
Silvia Soler-Espinosa - posledné zápasy
Charleston - antuka | ||||
30.03.19 1. kolo kval. | vs. Nicole Melichar | 7-64, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Fed Cup - tvrdý I. | ||||
10.02.19 | vs. Kurumi Nara | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Launceston - tvrdý | ||||
29.01.19 1. kolo | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Burnie - tvrdý | ||||
25.01.19 štvrťfinále | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
24.01.19 2. kolo | vs. Arina Rodionova | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
23.01.19 1. kolo | vs. Jaimee Fourlis | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.19 1. kolo kval. | vs. Olga Govortsova | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
01.01.19 1. kolo | vs. Mona Barthel | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
31.12.18 kvalifik. | vs. Danielle Lao | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
30.12.18 2. kolo kval. | vs. Alexandra Panova | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
29.12.18 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Katarina Zavatska | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
04.11.18 kvalifik. | vs. Audrey Albie | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Lina Gjorcheska | 6-1, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
15.10.18 kvalifik. | vs. Natalia Vikhlyantseva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.10.18 2. kolo kval. | vs. Ana Bogdan | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Anna Zaja | 4-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
17.09.18 kvalifik. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Hiroshima - tvrdý | ||||
10.09.18 kvalifik. | vs. Arina Rodionova | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Anna Zaja | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Danka Kovinic | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.18 2. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
30.08.18 štvrťfinále | vs. Iga Swiatek | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.18 2. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.18 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Gstaad - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Alize Cornet | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.07.18 kvalifik. | vs. Barbara Haas | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Chloe Paquet | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu |