ZÁPAS
03.05.17 | 2. kolo | Andrea Gamiz | Aleksandrina Naydenova | 6-4, 6-2 | Lleida | antuka |
ŠTATISTIKY
Andrea Gamiz | Aleksandrina Naydenova | |
1. podanie % | 41/53 (77%) | 43/60 (72%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/41 (49%) | 16/43 (37%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/12 (67%) | 8/17 (47%) |
Vyhrané break-bally | 7/13 (54%) | 4/7 (57%) |
Vyhrané body z returnu | 36/60 (60%) | 25/53 (47%) |
Vyhrané body celkom | 64/113 (57%) | 49/113 (43%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Andrea Gamiz vs. Aleksandrina Naydenova - Vzájomné zápasy
03.05.17 | 2. kolo | Andrea Gamiz | Aleksandrina Naydenova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Lleida | antuka |
12.07.10 | 2. kolo | Andrea Gamiz | Aleksandrina Naydenova | 7-65, 6-2 | detail zápasu | Bogota | antuka |
Andrea Gamiz form & Aleksandrina Naydenova form
Andrea Gamiz - posledné zápasy
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Kimmi Hance | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
03.09.23 kvalifik. | vs. Angelica Moratelli | 7-64, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofya Lansere | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Palma - tvrdý | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Valeria Savinykh | 0-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
La Bisbal - antuka | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Rabat - antuka | ||||
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Wiesbaden - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-1, - Andrea Gamiz - skreč | detail zápasu | |
W80 Zaragoza - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.04.23 kvalifik. | vs. Emma Lene | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Adriana Cortes | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.23 kvalifik. | vs. Carole Monnet | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Carole Monnet | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
14.03.23 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.23 kvalifik. | vs. Jasmin Jebawy | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Mariana Isabel Higuita Barraza | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Monterrey - tvrdý | ||||
25.02.23 1. kolo kval. | vs. Marcela Zacarias | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
06.02.23 kvalifik. | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Johanna Hiesmair | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
11.01.23 1. kolo | vs. Alice Rame | 4-6, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Barranquilla - tvrdý | ||||
02.11.22 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Aleksandrina Naydenova - posledné zápasy
W25 Hua - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Hua - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Joanna Garland | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W60 Liuzhou - tvrdý | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Xiaodi You | 6-4, 4-6, 1-5, - Aleksandrina Naydenova - skreč | detail zápasu | |
W25 Nanning - tvrdý | ||||
25.10.19 2. kolo | vs. Meiqi Guo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Ying Zhang | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Suzhou - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Yafan Wang | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Shuyue Ma | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Changsha - antuka | ||||
07.09.19 semifinále | vs. Hanyu Guo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.19 finále | vs. Nina Stojanovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.19 štvrťfinále | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Fang Ying Xun | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Jinan - tvrdý | ||||
30.08.19 štvrťfinále | vs. Xiaodi You | 7-5, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.19 2. kolo | vs. Hanyu Guo | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
25.08.19 finále | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.19 semifinále | vs. Xuliu Sun | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
23.08.19 štvrťfinále | vs. Xinyu Jiang | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Qianhui Tang | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.08.19 1. kolo | vs. Yuqi Sheng | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Huangshan - tvrdý | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Zuzana Zlochova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.19 1. kolo | vs. Sunam Jeong | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Qujing - tvrdý I. | ||||
21.07.19 finále | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
20.07.19 semifinále | vs. Xuliu Sun | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.07.19 štvrťfinále | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Ulanqab - tvrdý | ||||
12.07.19 štvrťfinále | vs. Jia-Jing Lu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.07.19 2. kolo | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 6-2 | detail zápasu |