ZÁPAS
28.10.19 | kvalifik. | Andre Lukosiute | Agathe Timsit | 2-6, 6-2, 10-7 | W15 Lousada | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
25.08.92, 31 rokov
25.08.92, 31 rokov
Andre Lukosiute vs. Agathe Timsit - Vzájomné zápasy
28.10.19 | kvalifik. | Andre Lukosiute | Agathe Timsit | 2-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | W15 Lousada | tvrdý I. |
Andre Lukosiute form & Agathe Timsit form
Andre Lukosiute - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Ella Mcdonald | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Stephanie Judith Visscher | 5-7, 6-4, 12-14 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Tilde Stromquist | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
05.11.23 finále | vs. Daria Lopatetskaya | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Bella Bergkvist Larsson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Katharina Hering | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Mia Chudejova | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Simona Waltert | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.09.23 štvrťfinále | vs. Anja Wildgruber | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Gala Arangio | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Saki Imamura | 7-64, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Alexandra Osborne | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ellie Blackford | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Saki Imamura | 4-6, 7-61, 7-10 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Alice Gillan | 4-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Erina Hayashi | 6-1, 5-7, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Radka Zelnickova | 3-3, - Andre Lukosiute - skreč | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Cristiana Ferrando | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Tallinn - tvrdý I. | ||||
16.01.23 1. kolo kval. | vs. Dominika Salkova | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Agathe Timsit - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.12.19 kvalifik. | vs. Arabella Koller | 4-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Natalia Orlova | 4-6, 6-3, 6-73 | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 4-6, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
28.10.19 kvalifik. | vs. Andre Lukosiute | 6-2, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
21.10.19 kvalifik. | vs. Ruth Copas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Constance Sibille | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Marte Lambrecht | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Mathilde Devits | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Lana Sipek | 4-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
23.07.19 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-74, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
19.07.19 štvrťfinále | vs. Olympe Lancelot | 7-5, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 6-0, 2-0, Noa Liauw A Fong - skreč | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 3-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
25.06.19 1. kolo | vs. Anna Turati | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Netanya - tvrdý | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.06.19 1. kolo | vs. Ema Lazic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Eugenia Ganga | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Nina Stadler | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
04.06.19 1. kolo | vs. Rebeca Pereira | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
17.05.19 štvrťfinále | vs. Chiara Scholl | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.19 2. kolo | vs. Dominique Karregat | 7-5, 1-0, Dominique Karregat - skreč | detail zápasu | |
15.05.19 1. kolo | vs. Blanca Puig Caballero | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
24.04.19 kvalifik. | vs. Audrey Dabomve | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.04.19 1. kolo | vs. Alexandra Damaschin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
04.03.19 kvalifik. | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Madison Westby | 5-7, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
04.02.19 kvalifik. | vs. Emmanuelle Girard | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu |