Srbsko
11.01.01, 23 rokov
11.01.01, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
22.04.01, 22 rokov
22.04.01, 22 rokov
Andjela Jocovic vs. Mariya Poduraeva - Vzájomné zápasy
18.06.19 | kvalifik. | Andjela Jocovic | Mariya Poduraeva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Andjela Jocovic form & Mariya Poduraeva form
Andjela Jocovic - posledné zápasy
W15 Prokuplje - antuka | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Lena Karlovcan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Daria Shalamanova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Andra Cristina Captan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 6-3, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Mina Hodzic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.05.21 kvalifik. | vs. Martina Husarova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.05.21 2. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Zoe Richard | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.04.21 kvalifik. | vs. Flaminia Scara | 1-6, 0-1, - Andjela Jocovic - skreč | detail zápasu | |
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Beloslava Veleva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.02.21 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.21 2. kolo | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.02.21 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.02.21 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.12.20 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.12.20 kvalifik. | vs. Sarah Iliev | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.12.20 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.12.20 kvalifik. | vs. Helena Narmont | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Linda Salvi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.20 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.20 kvalifik. | vs. Linda Salvi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.11.20 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 7-62, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Veronika Pepelyaeva | 3-6, 5-7 | detail zápasu |
Mariya Poduraeva - posledné zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Vladislava Andreevskaya | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Aisha Sovet | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Yana Kim | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Lucia Tognoni | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Caroline Brack | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 5-7, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Anna Popescu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Chelsea Stergiopoulos | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Kalomoira Ralli | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Sarah Tatu | 1-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Anca Stefania Sauciuc | 7-62, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Bergler | 2-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Tea Lukic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Selina Atay | 6-0, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Dana Baidaulet | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Daria Zelinskaya | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Varvara Altukhova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Astana - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Prathyusha Rachapudi | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Maiko Uchijima | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Jiho Shin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Meng Yi Chen | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Maria Vittoria Viviani | 5-7, 1-6 | detail zápasu |