ZÁPAS
01.07.18 | 1. kolo kval. | Andjela Jocovic | Maja Radenkovic | 6-4, 3-6, 7-62 | Prokuplje | antuka |
ŠTATISTIKY
Srbsko
11.01.01, 23 rokov
11.01.01, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Švédsko
07.04.02, 21 rokov
10 389 $
07.04.02, 21 rokov
10 389 $
Andjela Jocovic vs. Maja Radenkovic - Vzájomné zápasy
01.07.18 | 1. kolo kval. | Andjela Jocovic | Maja Radenkovic | 6-4, 3-6, 7-62 | detail zápasu | Prokuplje | antuka |
Andjela Jocovic form & Maja Radenkovic form
Andjela Jocovic - posledné zápasy
W15 Prokuplje - antuka | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Lena Karlovcan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Daria Shalamanova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Andra Cristina Captan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 6-3, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Mina Hodzic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.05.21 kvalifik. | vs. Martina Husarova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.05.21 2. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Zoe Richard | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.04.21 kvalifik. | vs. Flaminia Scara | 1-6, 0-1, - Andjela Jocovic - skreč | detail zápasu | |
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Beloslava Veleva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.02.21 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.21 2. kolo | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.02.21 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.02.21 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.12.20 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.12.20 kvalifik. | vs. Sarah Iliev | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.12.20 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.12.20 kvalifik. | vs. Helena Narmont | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Linda Salvi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.20 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.20 kvalifik. | vs. Linda Salvi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.11.20 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 7-62, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Veronika Pepelyaeva | 3-6, 5-7 | detail zápasu |
Maja Radenkovic - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Jana Hossam Salah | 7-5, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Ela Nala Milic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
15.09.23 štvrťfinále | vs. Enola Chiesa | 7-5, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Anastasija Arsic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Isabelle Cherny | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.23 štvrťfinále | vs. Fatma Idrizovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Celine Simunyu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Ines Faltinger | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Coco Bosman | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Tiana Tian Deng | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Danique Havermans | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Eleni Christofi | 3-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Aleksandra Pospelova | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Andjela Lazarevic | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
23.05.23 kvalifik. | vs. Jana Stojanova | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Tara Mihaljevic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
06.05.23 semifinále | vs. Meiling Wang | 7-68, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.05.23 štvrťfinále | vs. Madelief Hageman | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
04.05.23 2. kolo | vs. Lara Stojanovski | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 5-7, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Evialina Laskevich | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.03.23 kvalifik. | vs. Karine Marion Job | 6-4, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Zixuan Zeng | 6-2, 6-3 | detail zápasu |