Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
14.07.99, 24 rokov
14.07.99, 24 rokov
Vitalia Stamat vs. Anastazja Rosnowska - Vzájomné zápasy
19.03.18 | 2. kolo kval. | Anastazja Rosnowska | Vitalia Stamat | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Vitalia Stamat form & Anastazja Rosnowska form
Vitalia Stamat - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Lisa-Marie Rioux | 2-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Caroline Vernet | 1-1, - Vitalia Stamat - skreč | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Nikol Ruseva | 4-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Nina Potocnik | 3-6, 0-1, - Vitalia Stamat - skreč | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 6-2, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
18.02.20 kvalifik. | vs. Anna Martemyanova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Mina Hodzic | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Aino Alkio | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 3-6, 1-3, - Vitalia Stamat - skreč | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
31.01.20 štvrťfinále | vs. Rita Atik | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.01.20 2. kolo | vs. Andjela Jocovic | 6-4, 4-6, 7-61 | detail zápasu | |
28.01.20 1. kolo | vs. Nastja Kolar | 4-3, Nastja Kolar - skreč | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Chantal Skamlova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Anna Morgina | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Irina Shchetinina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. Nastja Kolar | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
11.12.19 1. kolo | vs. Andra Maria Nitescu | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.12.19 kvalifik. | vs. Ritage Faizy | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Andriana Simovic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Gabriela Horackova | 7-69, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Jelena Kovac | 6-2, 3-0, Jelena Kovac - skreč | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Andra Maria Nitescu | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Gabriela Horackova | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.19 kvalifik. | vs. Aaliya Ebrahim | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 4-6, 7-63, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.11.19 kvalifik. | vs. Nadine Keller | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.19 štvrťfinále | vs. Ana Bianca Mihaila | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
14.11.19 2. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Anastazja Rosnowska - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Lena Greiner | - Anastazja Rosnowska - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Anna Iakovleva | 2-6, 1-3, - Anastazja Rosnowska - skreč | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
12.09.18 2. kolo | vs. Daria Lodikova | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.18 1. kolo | vs. Sofya Ivanova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
09.09.18 kvalifik. | vs. Karina Kalkenova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
16.08.18 2. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.08.18 1. kolo | vs. Arabella Koller | 4-6, 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
14.08.18 kvalifik. | vs. Annick Melgers | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
13.08.18 2. kolo kval. | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Yuriko Miyazaki | 7-5, 1-6, 7-64 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Valentina Ivanov | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Margaux Maquet | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Versmold - antuka | ||||
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Pemra Ozgen | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Franziska Kommer | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
02.04.18 kvalifik. | vs. Irys Ekani | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.04.18 2. kolo kval. | vs. Maria Oreshkina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Emily Meyer | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Linda Puppendahl | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
21.03.18 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.18 kvalifik. | vs. Anna Ozerova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Vitalia Stamat | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Amiens - antuka | ||||
06.03.18 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-72, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
05.03.18 kvalifik. | vs. Diane Parry | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Isabel Iglesias Prieto | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Rania Azziz | 6-1, 6-77, 6-4 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Nandini Sharma | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
26.09.17 1. kolo | vs. Valentine Bacher | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Olympe Lancelot | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Braunschweig - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Lidziya Marozava | 1-6, 6-76 | detail zápasu |