INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Elena Gabriela Ruse vs. Anastasiya Vasylyeva - Vzájomné zápasy
28.03.18 | 1. kolo | Anastasiya Vasylyeva | Elena Gabriela Ruse | 3-6, 6-4, 7-66 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Elena Gabriela Ruse form & Anastasiya Vasylyeva form
Elena Gabriela Ruse - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-3, 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Andreea Mitu | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Jana Fett | 2-6, 6-711 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Emma Raducanu | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
31.12.23 kvalifik. | vs. Jule Niemeier | 6-0, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Anna Danilina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
22.10.23 finále | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Rebeka Masarova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Emiliana Arango | 6-1, 0-6, 6-1 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Anna Bondar | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Alycia Parks | 6-2, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Harriet Dart | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.23 štvrťfinále | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Karolina Pliskova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.08.23 kvalifik. | vs. Dayana Yastremska | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Stanford - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo | vs. Danka Kovinic | 6-3, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Conny Perrin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Yanina Wickmayer | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 7-5, 6-2 | detail zápasu |
Anastasiya Vasylyeva - posledné zápasy
Horb - antuka | ||||
25.07.18 1. kolo | vs. Laura-Ioana Paar | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Imola - koberec | ||||
18.07.18 2. kolo | vs. Alice Tubello | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.07.18 1. kolo | vs. Isabella Bozicevic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Contrexeville - antuka | ||||
11.07.18 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.07.18 kvalifik. | vs. Catalina Pella | 7-64, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Alexa Guarachi | 6-75, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Anna Danilina | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
21.06.18 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-3, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.06.18 1. kolo | vs. Laura Marti | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Barcelona - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Myrtille Georges | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Strasbourg - antuka | ||||
18.05.18 1. kolo kval. | vs. Victoria Duval | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Trnava - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Michaela Honcova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Conny Perrin | 6-1, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
06.05.18 kvalifik. | vs. Arianna Capogrosso | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
19.04.18 2. kolo | vs. Shilin Xu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.04.18 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
16.04.18 kvalifik. | vs. Luna Meers | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
13.04.18 štvrťfinále | vs. Polina Leykina | 6-75, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
12.04.18 2. kolo | vs. Audrey Albie | 6-75, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
10.04.18 1. kolo | vs. Monica Cappelletti | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
03.04.18 2. kolo kval. | vs. Liudmila Samsonova | 6-3, 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
29.03.18 2. kolo | vs. Tamara Zidansek | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
28.03.18 1. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 3-6, 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
28.03.18 kvalifik. | vs. Tena Lukas | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
27.03.18 2. kolo kval. | vs. Camilla Diez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
24.03.18 2. kolo | vs. Federica Di Sarra | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
22.03.18 1. kolo | vs. Barbara Haas | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.18 kvalifik. | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
20.03.18 2. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 7-5, 6-2 | detail zápasu |