Čína
15.02.00, 24 rokov
10 958 $
15.02.00, 24 rokov
10 958 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Yu Shan vs. Anastasiya Shoshyna - Vzájomné zápasy
01.11.18 | 2. kolo | Anastasiya Shoshyna | Yu Shan | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
Yu Shan form & Anastasiya Shoshyna form
Yu Shan - posledné zápasy
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Korina Roso | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Maria Martinez Vaquero | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Alessia Popescu | 1-6, 7-68, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Paola Lopez | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Hao Liang | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Keira Blackbeard | 6-1, 6-76, 6-10 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Rined Saafi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Klara Veldman | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Yuno Kitahara | 6-3, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Panna Bartha | 2-6, 6-0, 0-6 | detail zápasu | |
19.12.23 kvalifik. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Nikola Koprivova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Fang An Lin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Micol Salvadori | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Aglaya Fedorova | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Ustiniya Lekomtseva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Tamara Kostic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Kiera Dennis-Nelson | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Nikol Mishieva | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Giuliana Bestetti | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 6-2, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Ya-Yi Yang | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. I-Hsuan Cho | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Zixuan Zeng | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Anning - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Xin Tong Wang | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Naiman - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Chia Yi Tsao | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Han Shi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Shuo Feng | 0-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu |
Anastasiya Shoshyna - posledné zápasy
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
26.10.20 kvalifik. | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Anhzelika Isaeva | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
15.09.20 kvalifik. | vs. Qinwen Zheng | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 6-4, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Lyubov Kostenko | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
08.09.20 kvalifik. | vs. Grace Min | 6-1, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-73, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
25.08.20 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo | vs. Natalia Pietras | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
18.08.20 1. kolo | vs. Julia Oczachowska | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.07.20 1. kolo | vs. Katarzyna Piter | 6-0, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.07.20 1. kolo | vs. Ania Hertel | 6-0, 7-64 | detail zápasu | |
26.07.20 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
18.07.20 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-2, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.07.20 1. kolo | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
07.07.20 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
23.06.20 1. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
20.06.20 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-73, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Cairo - tvrdý | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
17.02.20 kvalifik. | vs. Cristiana Ferrando | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Barbora Matusova | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Cairo - tvrdý | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Viktoria Morvayova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Barbara Haas | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
09.12.19 kvalifik. | vs. Victoria Kan | 4-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Komardina | 6-3, 6-73, 10-8 | detail zápasu | |
W25 St. - tvrdý I. | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Ana Bogdan | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Alice Tubello | 6-2, 6-77, 6-1 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Julia Terziyska | 6-2, Julia Terziyska - skreč | detail zápasu |