ZÁPAS
01.06.16 | 2. kolo | Anastasiya Shoshyna | Weronika Jasmina Forys | 6-1, 6-0 | Szczawno Zdroj | antuka |
ŠTATISTIKY
Anastasiya Shoshyna | Weronika Jasmina Forys | |
1. podanie % | 23/39 (59%) | 21/45 (47%) |
Vyhrané body z 1.podania | 17/23 (74%) | 8/21 (38%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/16 (56%) | 6/24 (25%) |
Vyhrané break-bally | 7/9 (78%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 31/45 (69%) | 13/39 (33%) |
Vyhrané body celkom | 57/84 (68%) | 27/84 (32%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esá | 2 | 1 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Poľsko
25.12.98, 25 rokov
25.12.98, 25 rokov
Anastasiya Shoshyna vs. Weronika Jasmina Forys - Vzájomné zápasy
01.06.16 | 2. kolo | Anastasiya Shoshyna | Weronika Jasmina Forys | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Szczawno Zdroj | antuka |
25.05.16 | 2. kolo | Weronika Jasmina Forys | Anastasiya Shoshyna | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Warsaw | antuka |
Anastasiya Shoshyna form & Weronika Jasmina Forys form
Anastasiya Shoshyna - posledné zápasy
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
26.10.20 kvalifik. | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Anhzelika Isaeva | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
15.09.20 kvalifik. | vs. Qinwen Zheng | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 6-4, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Lyubov Kostenko | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
08.09.20 kvalifik. | vs. Grace Min | 6-1, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-73, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
25.08.20 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo | vs. Natalia Pietras | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
18.08.20 1. kolo | vs. Julia Oczachowska | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.07.20 1. kolo | vs. Katarzyna Piter | 6-0, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.07.20 1. kolo | vs. Ania Hertel | 6-0, 7-64 | detail zápasu | |
26.07.20 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
18.07.20 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-2, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.07.20 1. kolo | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
07.07.20 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
23.06.20 1. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
20.06.20 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-73, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Cairo - tvrdý | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
17.02.20 kvalifik. | vs. Cristiana Ferrando | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Barbora Matusova | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Cairo - tvrdý | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Viktoria Morvayova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Barbara Haas | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
09.12.19 kvalifik. | vs. Victoria Kan | 4-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Komardina | 6-3, 6-73, 10-8 | detail zápasu | |
W25 St. - tvrdý I. | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Ana Bogdan | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Alice Tubello | 6-2, 6-77, 6-1 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Julia Terziyska | 6-2, Julia Terziyska - skreč | detail zápasu |
Weronika Jasmina Forys - posledné zápasy
W15 Oran - antuka | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Eleanor Baglow | 1-6, 0-2, - Weronika Jasmina Forys - skreč | detail zápasu | |
W15 Oran - antuka | ||||
18.05.22 2. kolo | vs. Ines Ibbou | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.05.22 1. kolo | vs. Snehal Mane | 4-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Lola Estevez Varrenti | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 6-75, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
03.08.21 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Grodzisk - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Nastja Kolar | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Amarante - tvrdý | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Naroa Aranzabal | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Wroclaw - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Soboleva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.06.21 2. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
24.07.20 1. kolo | vs. Urszula Nebelska | 7-6, 6-3 | detail zápasu | |
21.06.20 1. kolo | vs. Paulina Jastrzebska | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.20 kvalifik. | vs. Vinciane Remy | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Warsaw - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Andreea Ghitescu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Grodzisk - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Victoria Muntean | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bytom - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
15.07.19 1. kolo | vs. Angeles Moreno Barranquero | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 6-4, 2-6, 20-18 | detail zápasu | |
18.02.19 kvalifik. | vs. Jantje Tilbuerger | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Karolina Kubanova | 1-2, - Weronika Jasmina Forys - skreč | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
07.09.18 štvrťfinále | vs. Ioana Gaspar | 2-6, - Weronika Jasmina Forys - skreč | detail zápasu | |
06.09.18 2. kolo | vs. Nikola Breckova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.18 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Marina Yudanov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Anna Iakovleva | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
26.02.18 kvalifik. | vs. Timea Pavlickova | 4-6, 6-1, 2-3, - Weronika Jasmina Forys - skreč | detail zápasu | |
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Yosr Elmi | 6-0, 6-0 | detail zápasu |