ZÁPAS
13.07.15 | 1. kolo kval. | Anastasiya Shoshyna | Katharina Hering | 6-0, 6-3 | Aschaffenburg | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Anastasiya Shoshyna vs. Katharina Hering - Vzájomné zápasy
08.07.19 | 1. kolo kval. | Anastasiya Shoshyna | Katharina Hering | 5-7, 6-2, 10-6 | detail zápasu | W60 Versmold | antuka |
27.07.15 | 1. kolo kval. | Katharina Hering | Anastasiya Shoshyna | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | Sobota / | antuka |
13.07.15 | 1. kolo kval. | Anastasiya Shoshyna | Katharina Hering | 6-0, 6-3 | detail zápasu | Aschaffenburg | antuka |
Anastasiya Shoshyna form & Katharina Hering form
Anastasiya Shoshyna - posledné zápasy
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
26.10.20 kvalifik. | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Anhzelika Isaeva | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
15.09.20 kvalifik. | vs. Qinwen Zheng | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 6-4, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Lyubov Kostenko | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
08.09.20 kvalifik. | vs. Grace Min | 6-1, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-73, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
25.08.20 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo | vs. Natalia Pietras | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
18.08.20 1. kolo | vs. Julia Oczachowska | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.07.20 1. kolo | vs. Katarzyna Piter | 6-0, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.07.20 1. kolo | vs. Ania Hertel | 6-0, 7-64 | detail zápasu | |
26.07.20 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
18.07.20 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-2, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.07.20 1. kolo | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
07.07.20 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
23.06.20 1. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
20.06.20 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-73, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Cairo - tvrdý | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
17.02.20 kvalifik. | vs. Cristiana Ferrando | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Barbora Matusova | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Cairo - tvrdý | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Viktoria Morvayova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Barbara Haas | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
09.12.19 kvalifik. | vs. Victoria Kan | 4-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Komardina | 6-3, 6-73, 10-8 | detail zápasu | |
W25 St. - tvrdý I. | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Ana Bogdan | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Alice Tubello | 6-2, 6-77, 6-1 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Julia Terziyska | 6-2, Julia Terziyska - skreč | detail zápasu |
Katharina Hering - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Diana Demidova | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Massiva Boukirat | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Schena Benamar | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Eva Marie Voracek | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Estella Jaeger | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Mathilde Lollia | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Elena Pridankina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
30.06.23 štvrťfinále | vs. Chiara Scholl | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Annelin Bakker | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Anastasiya Kuparev | 7-69, 6-2 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Klara Veldman | 4-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Norges - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Troisdorf - antuka | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Florence Fohnen | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Joy De Zeeuw | 6-3, 6-0 | detail zápasu |