ZÁPAS
22.09.18 | 1. kolo kval. | Anastasiya Komar | Olha Romanyshyn | 6-0, 6-0 | Chornomorsk | antuka |
ŠTATISTIKY
Bielorusko
25.03.03, 21 rokov
25.03.03, 21 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
28.03.94, 30 rokov
28.03.94, 30 rokov
Anastasiya Komar vs. Olha Romanyshyn - Vzájomné zápasy
22.09.18 | 1. kolo kval. | Anastasiya Komar | Olha Romanyshyn | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Chornomorsk | antuka |
Anastasiya Komar form & Olha Romanyshyn form
Anastasiya Komar - posledné zápasy
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
27.08.21 štvrťfinále | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.08.21 2. kolo | vs. Evgeniya Levashova | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.21 1. kolo | vs. Mariia Hlahola | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Lavinia Tanasie | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
23.08.21 kvalifik. | vs. Mariya Poduraeva | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Kyiv - antuka | ||||
20.07.21 kvalifik. | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 4-6, 12-14 | detail zápasu | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Sabina Zeynalova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Sofiia Zhylchuk | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Minsk - tvrdý I. | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Jessica Pieri | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.19 kvalifik. | vs. Evgeniya Levashova | 1-6, 6-3, 13-11 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Kristina Kudryavtseva | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Lucie Petruzelova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Karyna Kachur | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
30.09.19 kvalifik. | vs. Anna Parkhomenko | 2-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Bucha - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Valeriia Cherfus | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Madeleine Brooks | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Weronika Falkowska | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
25.09.18 kvalifik. | vs. Daria Solovyeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.09.18 2. kolo kval. | vs. Angelina Shyltsyna | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Olha Romanyshyn | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Ani Amiraghyan | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Olha Romanyshyn - posledné zápasy
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Sonya Kovalenko | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kyiv - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Aliesia Reva | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Anna Popescu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Emma Lella | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Daria Maria Munteanu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Anna Davydova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Diana Krasnova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Alina Mukhortova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Sem Wensveen | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Roni Lior | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Skorupska | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Vorobyova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Focsani - antuka | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Inga Strelchuk | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Bucha - antuka | ||||
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Anna Parkhomenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Khriapko | Anastasiia Khriapko - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Vladlena Bokova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Komar | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Oleksandra Nagurska | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.09.16 2. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Korolova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
21.09.15 1. kolo kval. | vs. Alexandra Zaicenco | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
14.09.15 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Gevel | 2-1, Anastasiia Gevel - skreč | detail zápasu | |
14.09.15 2. kolo kval. | vs. Angelina Shakhraychuk | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Zawada - koberec | ||||
11.11.13 1. kolo kval. | vs. Alice Balducci | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Budva - antuka | ||||
16.09.13 1. kolo | vs. Iva Mekovec | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Podgorica - antuka | ||||
09.09.13 1. kolo kval. | vs. Kristina Samardzic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Berlin - antuka | ||||
02.09.13 2. kolo kval. | vs. Sofie Uzdina | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
01.07.13 1. kolo kval. | vs. Darya Chernetsova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya Belconti - tvrdý | ||||
16.04.12 2. kolo kval. | vs. Dariya Berezhnaya | 1-6, 4-6 | detail zápasu |