Anastasiya Komar vs. Anna Parkhomenko 30.09.2019

Anastasiya Komar vs. Anna Parkhomenko 30.09.2019 - W15 Chornomorsk - porovnanie

ZÁPAS

30.09.19kvalifik.Anastasiya Komar Anna Parkhomenko 2-6, 6-4, 10-7 Ukraine W15 Chornomorsk antuka

ŠTATISTIKY

10-7

Anastasiya Komar
Bielorusko
25.03.03, 16 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
24.10.02, 16 rokov







Anna Parkhomenko
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Anastasiya Komar vs. Anna Parkhomenko - Vzájomné zápasy

30.09.19kvalifik.Anastasiya KomarAnna Parkhomenko2-6, 6-4, 10-7 detail zápasuUkraine W15 Chornomorsk antuka

Anastasiya Komar - posledné zápasy

Ukraine W15 Chornomorsk - antuka
02.10.19
1. kolo
vs. Lucie Petruzelova2-6, 4-6 prehradetail zápasu
30.09.19
2. kolo kval.
vs. Karyna Kachur6-0, 6-1 výhradetail zápasu
30.09.19
kvalifik.
vs. Anna Parkhomenko2-6, 6-4, 10-7 výhradetail zápasu
Ukraine W15 Bucha - antuka
03.09.19
1. kolo
vs. Margarita Ignatjeva4-6, 2-6 prehradetail zápasu
02.09.19
kvalifik.
vs. Valeriia Cherfus6-0, 6-1 výhradetail zápasu
01.09.19
2. kolo kval.
vs. Madeleine Brooks7-5, 6-0 výhradetail zápasu
Belarus Minsk - tvrdý I.
04.11.18
1. kolo kval.
vs. Ekaterina Kazionova2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Ukraine Chornomorsk - antuka
30.09.18
2. kolo kval.
vs. Weronika Falkowska0-6, 3-6 prehradetail zápasu
Ukraine Chornomorsk - antuka
25.09.18
kvalifik.
vs. Daria Solovyeva4-6, 4-6 prehradetail zápasu
24.09.18
2. kolo kval.
vs. Angelina Shyltsyna6-1, 6-2 výhradetail zápasu
22.09.18
1. kolo kval.
vs. Olha Romanyshyn6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Belarus Minsk - antuka
12.06.18
1. kolo
vs. Arina Gabriela Vasilescu6-4, 2-6, 3-6 prehradetail zápasu
Belarus Minsk - antuka
05.06.18
1. kolo
vs. Ani Amiraghyan2-6, 3-6 prehradetail zápasu

Anna Parkhomenko - posledné zápasy

Ukraine W15 Chornomorsk - antuka
30.09.19
kvalifik.
vs. Anastasiya Komar6-2, 4-6, 7-10 prehradetail zápasu
29.09.19
2. kolo kval.
vs. Anna Sydorenko6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Ukraine W15 Bucha - antuka
07.09.19
semifinále
vs. Justina Mikulskyte4-6, 1-6 prehradetail zápasu
06.09.19
štvrťfinále
vs. Margarita Ignatjeva6-3, 6-4 výhradetail zápasu
05.09.19
2. kolo
vs. Anastasia Vdovenco6-1, 5-7, 6-3 výhradetail zápasu
03.09.19
1. kolo
vs. Hanna Sokal6-2, 6-1 výhradetail zápasu
02.09.19
kvalifik.
vs. Vladlena Bokova6-3, 5-7, 11-9 výhradetail zápasu
01.09.19
2. kolo kval.
vs. Olha Romanyshyn6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Ukraine Chornomorsk - antuka
02.10.18
kvalifik.
vs. Weronika Falkowska5-7, 3-6 prehradetail zápasu
30.09.18
2. kolo kval.
vs. Nataliia Danilochkina6-1, 6-0 výhradetail zápasu
29.09.18
1. kolo kval.
vs. Diana Bakuta6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Ukraine Chornomorsk - antuka
25.09.18
kvalifik.
vs. Weronika Falkowska7-65, 1-6, 4-6 prehradetail zápasu
24.09.18
2. kolo kval.
vs. Anna Karavayeva6-0, 6-2 výhradetail zápasu
<