Fínsko
04.08.99, 24 rokov
04.08.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Mariella Minetti vs. Anastasia Vdovenco - Vzájomné zápasy
25.02.19 | 1. kolo kval. | Anastasia Vdovenco | Mariella Minetti | 6-2, 6-1 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Mariella Minetti form & Anastasia Vdovenco form
Mariella Minetti - posledné zápasy
W15 Savitaipale - antuka | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Naoko Eto | 1-6, 0-1, - Mariella Minetti - skreč | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Carol Plakk | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Danderyd - antuka | ||||
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Stina Larsson | 3-6, 6-70 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
01.08.22 kvalifik. | vs. Kamila Kashaeva | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Krsko - antuka | ||||
23.05.22 kvalifik. | vs. Linda Sevcikova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Lana Stanisic | 6-2, 3-6, 14-12 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Lisa Zaar | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Ksenia Kolesnikova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tampere - tvrdý I. | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Parnu - antuka | ||||
18.07.19 1. kolo | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Molly Helgesson | 2-6, 7-68, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Gothenburg - antuka | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Laura Maluniakova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Vdovenco | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
28.11.18 2. kolo | vs. Manca Pislak | 5-7, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
26.11.18 1. kolo | vs. Francesca Rumi | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
25.11.18 kvalifik. | vs. Silvia Saccani | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.10.18 kvalifik. | vs. Emilie Elde | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Smilla Kjaergaard | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
26.10.18 štvrťfinále | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.18 2. kolo | vs. Sofia Nami Samavati | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.18 1. kolo | vs. Anette Munozova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.18 kvalifik. | vs. Martina Petrovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Paulina Engback | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
09.10.18 1. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.18 kvalifik. | vs. Alia Lex | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
02.10.18 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.18 1. kolo | vs. Nevena Sokovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Anna Sofia Haseth | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Anastasia Vdovenco - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Ellen Allgurin | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Sandra Samir | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 6-74, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Svetlana Iansitova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Nino Natsvlishvili | 6-4, 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
11.10.19 štvrťfinále | vs. Anna Siskova | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Nino Natsvlishvili | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Elina Nepliy | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-74, 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Focsani - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Ana Bianca Mihaila | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Bucha - antuka | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Anna Parkhomenko | 1-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Julia Oczachowska | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Maria Tanasescu | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Grodzisk - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Kristyna Hrabalova | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bytom - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Ludmila Kareisova | 6-0, 1-6, 10-4 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Pyka | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Olomouc - antuka | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Darja Vidmanova | 1-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Sabina Machalova | 0-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Maria Shusharina | 2-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
09.07.19 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Barletta - antuka | ||||
16.05.19 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tucepi - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Veronika Vlkovska | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.03.19 1. kolo | vs. Lena Lutzeier | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.03.19 semifinále | vs. Julia Lohoff | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.03.19 štvrťfinále | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.19 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
19.03.19 1. kolo | vs. Nadja Gilchrist | 6-3, 6-4 | detail zápasu |