Slovensko
29.03.00, 24 rokov
29.03.00, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kiara Petrovicka vs. Anastasia Vdovenco - Vzájomné zápasy
25.10.18 | 2. kolo | Anastasia Vdovenco | Kiara Petrovicka | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
Kiara Petrovicka form & Anastasia Vdovenco form
Kiara Petrovicka - posledné zápasy
Antalya - tvrdý | ||||
11.12.18 kvalifik. | vs. Yeong Won Jeong | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.12.18 2. kolo kval. | vs. Nadezda Gorbachkova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
05.12.18 2. kolo kval. | vs. Luna Meers | 7-65, 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.11.18 kvalifik. | vs. Oleksandra Balaba | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Andjela Vidovic | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
25.10.18 2. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.18 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 3-2, Fanny Ostlund - skreč | detail zápasu | |
22.10.18 kvalifik. | vs. Nina Ugrelidze | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
15.10.18 kvalifik. | vs. Katarzyna Pitak | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Hui-Zhen Ruan | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.18 1. kolo | vs. Natasha Piludu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.09.18 kvalifik. | vs. Nada Sarhan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Anna Morgina | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.09.18 1. kolo | vs. Amira Badawi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.18 kvalifik. | vs. Andreea Velcea | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Charlotte Roemer | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Haren - antuka | ||||
29.08.18 1. kolo | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.18 2. kolo kval. | vs. Sem Wensveen | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
27.08.18 kvalifik. | vs. Anjana Suresh | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Rotterdam - antuka | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Eva Vedder | 4-6, 3-4, - Kiara Petrovicka - skreč | detail zápasu | |
Trnava - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Barbora Miklova | 7-66, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Federica Prati | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Liudmila Samsonova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Maria Patrascu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Isolde De Jong | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Katyarina Paulenka | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Anastasia Vdovenco - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Ellen Allgurin | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Sandra Samir | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 6-74, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Svetlana Iansitova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Nino Natsvlishvili | 6-4, 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
11.10.19 štvrťfinále | vs. Anna Siskova | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Nino Natsvlishvili | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Elina Nepliy | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-74, 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Focsani - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Ana Bianca Mihaila | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Bucha - antuka | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Anna Parkhomenko | 1-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Julia Oczachowska | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Maria Tanasescu | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Grodzisk - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Kristyna Hrabalova | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bytom - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Ludmila Kareisova | 6-0, 1-6, 10-4 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Pyka | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Olomouc - antuka | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Darja Vidmanova | 1-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Sabina Machalova | 0-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Maria Shusharina | 2-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
09.07.19 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Barletta - antuka | ||||
16.05.19 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tucepi - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Veronika Vlkovska | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.03.19 1. kolo | vs. Lena Lutzeier | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.03.19 semifinále | vs. Julia Lohoff | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.03.19 štvrťfinále | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.19 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
19.03.19 1. kolo | vs. Nadja Gilchrist | 6-3, 6-4 | detail zápasu |