Srbsko
24.06.00, 23 rokov
24.06.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Doroteja Joksovic vs. Anastasia Vdovenco - Vzájomné zápasy
04.03.19 | kvalifik. | Anastasia Vdovenco | Doroteja Joksovic | 6-2, 6-73, 10-6 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Doroteja Joksovic form & Anastasia Vdovenco form
Doroteja Joksovic - posledné zápasy
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.21 1. kolo | vs. Ksenia Kolesnikova | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
06.09.21 1. kolo kval. | vs. Fiona Ganz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
24.08.21 kvalifik. | vs. Lilly Elida Haseth | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Annika Barth | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Laure Line Monnoyer | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 2-6, 0-3, - Doroteja Joksovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
01.06.21 kvalifik. | vs. Yvonna Zuffova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Senka Deletic | 5-7, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
15.02.21 1. kolo kval. | vs. Beatriz Haddad Maia | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Naomi Broady | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
24.09.20 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.09.20 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
17.09.20 1. kolo | vs. Cemre Anil | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.20 1. kolo | vs. Anita Wagner | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.09.20 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
11.09.20 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.09.20 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.09.20 1. kolo | vs. Laura Radakovic | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
03.09.20 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
01.09.20 1. kolo | vs. Ipek Oz | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.07.20 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.20 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.20 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.07.20 1. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
10.07.20 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.07.20 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
06.07.20 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 0-6, 4-6 | detail zápasu |
Anastasia Vdovenco - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Ellen Allgurin | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Sandra Samir | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 6-74, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Svetlana Iansitova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Nino Natsvlishvili | 6-4, 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
11.10.19 štvrťfinále | vs. Anna Siskova | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Nino Natsvlishvili | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Elina Nepliy | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-74, 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Focsani - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Ana Bianca Mihaila | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Bucha - antuka | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Anna Parkhomenko | 1-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Julia Oczachowska | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Maria Tanasescu | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Grodzisk - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Kristyna Hrabalova | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bytom - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Ludmila Kareisova | 6-0, 1-6, 10-4 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Pyka | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Olomouc - antuka | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Darja Vidmanova | 1-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Sabina Machalova | 0-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Maria Shusharina | 2-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
09.07.19 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Barletta - antuka | ||||
16.05.19 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tucepi - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Veronika Vlkovska | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.03.19 1. kolo | vs. Lena Lutzeier | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.03.19 semifinále | vs. Julia Lohoff | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.03.19 štvrťfinále | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.19 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
19.03.19 1. kolo | vs. Nadja Gilchrist | 6-3, 6-4 | detail zápasu |